Peticija za Bebu P. !

Peticija za Bebu P. !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
potpisao i ja ...

nekad podavno sam cito da je neka zena, cini mi se u americi uradila nesto slicno sa svoje 3 bebe... i na sudjenju rekli da joj je dozivotna kazna premalo, nego je osudili na 3*270 i nesto god...
 

Eko

Član
skywalker je napisao(la):
hoce li oziviti beba ako potpisem ?

treba te banovati.


potpisao, samo nemogu da vjerujem da su bili svjesni dok su sve ovo radili ... ako nisu bili ni pod kakvim drogama onda ih treba , ma nista ne treba.. ispastat ce oni za ovo na onom svijetu, ali necemo o tome :icon_redface:
 
ja imam zdrav razum, za razliku od vas koji ga nemate.razmislite opet pa se zapitajte kome to potpisujete,trosite vrijeme na gluposti,vidim imate ga napretek...mislite da se nece ponoviti??e da vas razocaram ponovice se i to jos 1000 puta ,dzabe vam potpisi i vase pisanje ovdje,jer sigurno ti kreteni koji to rade ne citaju ni forume,a ni peticije...imaju svoje ciljeve u kojim ih niko nece sprijeciti...ja bi takve najradje pobio sve ,ali sam previse mali da to uradim ,tako da ne mogu nista promijeniti i necu da se zamaram tim stvarima.sta je to banovanje ???
zasto pokrecete ove glupe teme na auto-tuning forumu???
pozz svima
 
Član
:icon_eek:

skywalker je napisao(la):
zasto pokrecete ove glupe teme na auto-tuning forumu???
pozz svima

Ovo je Off Topic Thread.

Za sad si mal da komentiras za tudje dece, cekaj dok imas tvoji...ljudi ponekad kad se potvrdu da se ponasaju ko da su vrlo pametni, na kraju izadju naj budalle...Misli mnogo, pricaj malo.
 
Početnik
skywalker... iako postoje elementi tvog posta s kojima bih se mozda i slozila, ipak tvoj nastup zahtijeva da to ne ucinim... da, na off topic postiramo ono sto nema (a moze da ima) veze s autima... tako je bila akcija za ljiljanu kranjc, glasanje za laku i dosta drugih tema...

isprva sam mislila da si napisao ono retoricko pitanje zato sto si mlad, a sada mi se cini da ipak nije bio nehoticno bezobrazan komentar, nego bas namjerno bezobrazan...

eh... blago tebi, skywalTer-u, blago tebi...

ps. pitas sta je ban - e to je ono kad probas da se logiras na forum, a on ti kaze: vozdra!
 
pogledaj koliko imam godina,pise ti tamo u temi gdje sam se predstavio ,a sretno sam ozenjen i imam 2 male djece.

izvinjavam se ako sam nekoga uvrijedio,samo sam iznjeo moje misljenje.sto su neki pogresno shvatili to je druga prica...
 
Početnik
ne gledam profile, osim onih koji su mi posebno interesantni... izvinjavam se sto tvoj nisam pogledala...

kao sto rekoh, mislila sam da si ono pitanje stavio vise u smislu: ne mozemo je vratiti, sta god uradili. doduse, i sad mislim da si to htio da kazes, mada uvidjam da si izmedju redova htio jos sto sta, a sto si rekao u kasnijem postu...

kazes:
skywalker je napisao(la):
ja imam zdrav razum, za razliku od vas koji ga nemate.
uvreda br. 1 - mislim dosta jaca od uvrede koju sam ja izrekla rekavsi: razocarana sam sto mnogi nemaju misljenje...

tvoj zdrav razum kaze: da li ce to ozivjeti bebu... hmm... zdrav, vala bas!

skywalker je napisao(la):
razmislite opet pa se zapitajte kome to potpisujete...
uvreda br. 2 - da li smo mi ovdje retardirani pa potpisujemo peticije samo zato sto je neko tako rekao da uradimo... hmm... ja procitah i clanak i tekst peticije prije potpisivanja... no, nisam ga samo procitala, nego sam ga i razumjela i shvatila!

skywalker je napisao(la):
trosite vrijeme na gluposti,vidim imate ga napretek...
uvreda br. 3 - ako je bivstvovanje na ovom forumu glupost i ako, po tebi, imamo viska vremena, te ga trosimo u gore navedenu glupost, pitam se zasto si ti ovdje?! mozda nas mozes prosvijetliti necim?

skywalker je napisao(la):
mislite da se nece ponoviti??
procitaj moj post na ovu temu, nakon tvog retorickog pitanja... mislim da se slozismo u daljem tekstu!

skywalker je napisao(la):
... tako da ne mogu nista promijeniti i necu da se zamaram tim stvarima.
niko nije toliko mali da ne moze nista uciniti... ako nista drugo, bar mozes paziti da ti ne budes los roditelj i da svojoj djeci usadis da oni budu dobri roditelji, jednog dana kada to postanu...

konkretno:
mozes uvijek opomenuti zenu koja u supermarketu udari dijete zato sto je ono trazilo bombonu...

jos konkretnije:
mozes upozoriti komsiju koji svaku noc tuce svog sina, pod uticajem alkohola, da to ne radi... mozes ga prijaviti socijalnoj sluzbi... mozes socijalnom radniku reci da bolje obavi svoj posao, kada se to premlacivanje nastavi... mozes prijaviti policiji i socijalnog radnika i komsiju, kada vidis da je dijete i dalje modro... mozes udomiti to dijete kao hranitelj i pruziti mu pristojan dom!

***

da... znam da previse pricam, ali sta cu... povukao si me za jezik...
 
imas bas dug jezik ,duzi nego moja zena hehehe
nisam ja ovde dosao da se natezem i svadjam ,jedan prijatelj mi je rekao za ovaj forum,al izgleda da je bolje da i nisam dolazio,vidim odma napadate nove clanove...
 
Početnik
e, nek' si ti cekao da neko odgovori... :lol:

jezik - aha, pravo dug... (evo moj ovaj s kauca suosjeca s tobom :icon_biggrin:)

napad - jok, ba... nego samo malo zdrave diskusije

ne idi nigdje! vidis da smo dobri!

pozdravi prijatelja sto nas je preporucio!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top