PES 2010 PC

PES 2010 PC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
D_cash je napisao(la):
ma ima.... 100% kupiti XP

jesil siguran, ja jučer odem na pijacu da kupim i tip mi 100% tvrdi (slago) da je to pes 2010 i ja sav sretan kući ubacim cd da odigram koju kad ono isti pes 2009 samo neko odradio par transfera, čak nema ni radara na njemu. Huntelar, snajder, roben...svi u realu, nedved još igra u juvetu:))) i kamaru još gluposti:icon_mad:
jel neko možda igrao na ps2 pes 2010 da mi može potvrdit da je izašao?
 
Član
moze li mi neko objasniti ko je skinuo igru , kako je instalirao ,necu ja skidati ali imam druga koga zanima posto nema iskustva a on trazi neki exe file da pokrene valjda veze nemam,jel ovo ide preko deamon tools ?
 
Član
Ma ja sam instal ali mi ne moze! Nesto nije u redu,jednostavno bude crn ekran i one zvijezdice kao da puni u cosku ali onda nista! Tako da....ne znam valjda ce se javiti neko ko je uspio,jer bi i ja rado igrao! :)
 
Član
ima 100% za ps2 samo skini sa torenta jer kod pijacara ima pes 2010 koji je pes 2009 al ureden i mozda imaju pes 2010 pravi al bolje skini sam sebi
 
Ja sam uzeo cd, i kad igram,npr saad zavisi,nekad odigram 6utakmica a nekad 2, i jednostavno me zablokira..Sad neznam u cemu je problem...Ostalo sve ok..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top