Perzijska macka

Perzijska macka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
u mene ljetos dosla ista ovakva macka kao sto je tvrdoglavi stavio,al vec imao jednu obicnu pa nam bila viska i od tada je u susjede,bas pitoma fina macka,mogu je ukrast il dogovorit se sa susjedom:D
 
CoL3-99 je napisao(la):
u mene ljetos dosla ista ovakva macka kao sto je tvrdoglavi stavio,al vec imao jednu obicnu pa nam bila viska i od tada je u susjede,bas pitoma fina macka,mogu je ukrast il dogovorit se sa susjedom:D

moze druze ukradi je,haha, ma salim se, koliko je stara ako znas? Da se dogovorimo ;)

.nOKe je napisao(la):
ne vjerujem da imaju, ajd ici cu ja ovih dana da vidim nesto za cuku, pa ti provjerim..

moze, pa mi javi molim te :cool:
 
Član
Da je i meni sebi nabavit kakvu ovu sa duzom dlakom,ove domace imam dvije :icon_smile:

Kolko kostaju otprilike macici ove perzijske :icon_question:
 
adi187 je napisao(la):
Da je i meni sebi nabavit kakvu ovu sa duzom dlakom,ove domace imam dvije :icon_smile:

Kolko kostaju otprilike macici ove perzijske :icon_question:

zavisi druze, bio jedan covjek u Sa, prodavao ih po 50KM, ali inace se krecu od 200-600KM...:)
 
evo bio sam danas u ovom zoo shopu "Mala šapa" u trgovackom centru Dzananovic u Zenici i nema ih u radnji nego se narucuju...evo ti broj radnje,a broj vlasnika na pm ;)

"Mala šapa" tel: 066 901 169
 
tvrdoglavi je napisao(la):
evo bio sam danas u ovom zoo shopu "Mala šapa" u trgovackom centru Dzananovic u Zenici i nema ih u radnji nego se narucuju...evo ti broj radnje,a broj vlasnika na pm ;)

"Mala šapa" tel: 066 901 169

Hvala ti brate!!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top