Perzijska macka

Perzijska macka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zna li iko gdje mogu nabaviti perzijsku ili bilo koju drugu vrstu dugodlake macke? Uzalud trazim 3 mjeseca ne mogu nigdje naci...:icon_sad:
 
kako nema,pa imal tih zoo prodavnica :icon_rolleyes:
dodji u Zenicu,naci cemo ;)

meni ova ljetos dosla ispred kuce,pobjegla od nekog,ja se prepao kad sam je vidio,znas koliko se razlikuje od ovih nasih,veca joj dlaka :D

perzijskamacka.jpg
 
tvrdoglavi je napisao(la):
kako nema,pa imal tih zoo prodavnica :icon_rolleyes:
dodji u Zenicu,naci cemo ;)

meni ova ljetos dosla ispred kuce,pobjegla od nekog,ja se prepao kad sam je vidio,znas koliko se razlikuje od ovih nasih,veca joj dlaka :D

perzijskamacka.jpg

Hajd mi je prodaj :lol:
jarane vjerujes da sam sve obisao (osim Ze) nigdje nisam nasao, isao sam cak u Vitez kazu treba cekat parenje :D
kolike su cijene tamo u Ze otprilike ako znas?
 
imas u Ze kod pijace jedan zoo shop(tu ne znam da li ima,al bi trebalo biti) i imas u shoping centru Dzananovic zoo shop i tamo sam licno vidio da ima,sad jedino da pitam za cijenu i uslikam ;)

a kako nema u Vitezu,jesi gledao u FIS-u :icon_rolleyes:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
imas u Ze kod pijace jedan zoo shop(tu ne znam da li ima,al bi trebalo biti) i imas u shoping centru Dzananovic zoo shop i tamo sam licno vidio da ima,sad jedino da pitam za cijenu i uslikam ;)

a kako nema u Vitezu,jesi gledao u FIS-u :icon_rolleyes:

u FIS-u sam i bio,tu su mi i rekli da ce se tek na proljece parit, i onda moram cekat koji mjesec...:icon_rolleyes:
al' meni treba sto prije, hajd ako ti nije sta javi mi cijene ako saznas...
 
Alfa156 1.8 16v je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
imas u Ze kod pijace jedan zoo shop(tu ne znam da li ima,al bi trebalo biti) i imas u shoping centru Dzananovic zoo shop i tamo sam licno vidio da ima,sad jedino da pitam za cijenu i uslikam ;)

a kako nema u Vitezu,jesi gledao u FIS-u :icon_rolleyes:

u FIS-u sam i bio,tu su mi i rekli da ce se tek na proljece parit, i onda moram cekat koji mjesec...:icon_rolleyes:
al' meni treba sto prije, hajd ako ti nije sta javi mi cijene ako saznas...

ok javljam...jel te interesuju samo macke ili mogu i misevi,majmuni,gusteri :lol: :lol: salim se ;)
 
tvrdoglavi je napisao(la):
Alfa156 1.8 16v je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
imas u Ze kod pijace jedan zoo shop(tu ne znam da li ima,al bi trebalo biti) i imas u shoping centru Dzananovic zoo shop i tamo sam licno vidio da ima,sad jedino da pitam za cijenu i uslikam ;)

a kako nema u Vitezu,jesi gledao u FIS-u :icon_rolleyes:

u FIS-u sam i bio,tu su mi i rekli da ce se tek na proljece parit, i onda moram cekat koji mjesec...:icon_rolleyes:
al' meni treba sto prije, hajd ako ti nije sta javi mi cijene ako saznas...

ok javljam...jel te interesuju samo macke ili mogu i misevi,majmuni,gusteri :lol: :lol: salim se ;)

haha. ma htio sam i majmuna ali...ne da zena,kaze ima vec jednog:lol:
ne mora bit bas perzijska, moze bilo koja s dugom dlakom...najradije bih Maine Coon, ali njih ima isto samo u fis-u, i nije se jos okotila :p
hajd pa se cujemo,hvala ti :cool:
 
DaBu je napisao(la):
eee znam ja :D


umene jaran prodaje


imam ja i nekoliko slika



javi se

koja je cijena i koliko su stari?

emir_89 je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/204578/perzijski-macak-bijeli-macic/

gledao sam taj oglas, problem mi je za prevoz valja doci do Gradiske jbg...Da mi je naci sta blize

tvrdoglavi je napisao(la):
ako joj ja odem u FIS,okotit ce se ona za sedam dana...sta glumi macu :lol: :lol: :icon_exclaim:

hahaha ;)
 
Legend
ne vjerujem da imaju, ajd ici cu ja ovih dana da vidim nesto za cuku, pa ti provjerim..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top