Perete li auto dok je ovaj - (mraz)

Perete li auto dok je ovaj - (mraz)

Član
ako imas garazu i wap onda samo wapom predji i to je to bez detaljnog :), a ako ne onda nemoj neces ga otvoriti do avgusta..ja sam neki dan wapom prao bilo je minus 10ak..s tim da sma auto svo vrjeme drzao upaljeno na leru + grijanje na max :)
 

MTR

Član
ja sam sinoc vozio na samousluznu , na toplu vodu i isperem sve oko tockova , stakla , s tim sto adams kaze grijanje na max i ne susim poslije vec dok zapalim pljugu ono se vec osusi samo
 
Član
ja perem auto kad god ulazim u garazu, nekad i 2 puta dnevno, nekad oko pola 4 kad se dodje kuci, i uvece oko 12 ako sam izlazio u grad
cesto mi stari kaze da nisam normalan:lol::lol::lol:
al jebaji ga, imam toplu vodu, samo ga saperem i u toplu garazu:icon_biggrin:
 
Član
nisam oprao nijedno auto otkako je snijeg pao:lol:
astra je napolju, ne bi usao u nju do maja ako operem...a dzip je u garazi s grijanjem,al mi se ne da opet :lol:
 
Član
Ja perem svaki drugi dan na praoni detaljno,momak pere u zatvorenom,izbrise ga nema kap vode posle,tako da sto se tice mrznjenja nema pojma;) ;)
 
Član
ja sam pre neki dan prao na samousluznoj znaci kako perem tako ledi ;) iskreno ne treba sada auto pokusavati da se opere;)
 
Član
imam parking mjesto u garazi, koja je ispod zemlje (u Beogradu) a u Brckom imam u zgradi garazu u kojoj nikad nije bio minus! tako da, operem, ali ipak da je napolju najmanje -5, ako cu naravno u garazu poslije pranja...
 
Član
ja sam prije 2 god oprala na praoni u toploj vodi pa nakon pola sata nisam mogla vrata otvoriti, pametnije je cekati sunce :)
 
Top