PAZNJA !!! Ovaj video nije za mladje od 18 godina i nije za one sa slabim srcem !!

PAZNJA !!! Ovaj video nije za mladje od 18 godina i nije za one sa slabim srcem !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako je mocnooo... strahoba od videa, de koji je link tacno da ga dodam medju favorite na youtube-u.
 
Član
bas je bio jedan onaj njegov clip sa onom starijom imprezom...i sad ovaj...lik je prejak ba, nema sta...savrsenstvo!
 
Član
Ne znam sta raju ovdje toliko impresionira, mislim impresivno je filmic uradjen, al sad voznja i nije neko cudo, posebno stoga jer je ovo snimano iz djelova, nije on odvozio odjednom citavu rutu. Obratite malo paznju, kad vozi izmedju stubova - na auto je sa desne strane zakacena kamera, pa je onda nema, pa opet ima i tako dalje. U tom slucaju, svaki malo bolji vozac bi mogao ovako nesto izvesti uz malo prakse - a ovdje je bilo dosta, sto se vidi po tragovima guma na asvaltu kojih ima mnogo. Ovaj vozac je inace vozio rally, znaci da je dobar, al nikad nije dosao medju sampione i slavne tamo - a tamo je bitan svaki gram znanja. Ovo je vise kao free style voznja...
 
Legend
@VR6Boki

Mozes mislit sta bi tek Loeb radio :cool:

Ali ovo sto sam ja rekao sto mene obara sa nogu je video i kompletna ideja za snimanje reklame o odjeci i obuci na ovaj nacin :cool:
 
Član
nemam rijeci,ima jos jedan clip bio je na forumu ne znam jel isti vozac;)

jest, evo ga

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/n7_o-2cU9AQ&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/n7_o-2cU9AQ&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
vladica85 je napisao(la):
hehe a tek da si vozio subaru tek bi ti onda to bilo jedino auto:cool:(otkud znam,mozda si i vozio) al stvarno je covjek kralj,majke mi, inace i ova kolekcija DC je extra,pogotovo patike i majca mi se svidjaju,ima li gdje u bosni da se kupe;):D

imas drug u Sarajevu u 5-6 radnji kupit DC, Vans i slicne marke i nisu skupe jer ja nosim pretezno DC
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top