PAZI OVOOOO !!!

PAZI OVOOOO !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
hahahaha.. odvalio sam.. :lol::lol:

bas nekako retardirano djeluje.. :D ko da ga vuce nesto a on koci.. kako je ovo izveo.. :D

mislim da su to oni spinnersi
sa nfs UG2
ispod ima dio koji se okrece,a ovaj je na lezaju,ako ides brzo i on se zavrti,i kad stoji auto,on se okrece jedno vrijeme:cool:
al su ovi ruzni:D
i btw,u zenici je bila fiat marea,karavan
sa tim spinnersima
samo sto su u nje bile ratkape:lol:

spinnersi ;) ima ih lik u Sa na audiju i isto vako nekad se vrte nekad ne sve zavisi od insana jer ima neka mogucnost potpunog okretanja neovisnog ili zakoceno pito ja ciku :lol:
 
Super Moderator
hahahahaha pa ko da leti jebo te :lol::lol:
ovako su ona auta isla na super nintendo ono malo po zraku :lol:
 
Član
ma da, mislim ovo je podjednako glupo kao i neonke ispod auta i jos gomila izmisljenih letecih spojlera sto su kod nas svakidasnje pojave. Spineri su najtrulija fora svih vremena koja moze da se ugradi na auto, eto, za klasu su beskorisniji od diode na brizgaljkama za pranje sofersajbne.
Bogati arapi imaju furku korak dalje, ali isti je pravac cuninga!
 
Član
Ma oni su najludji, kraljevi pravi.

Mislim da je kod njih furka da isfuraju te "nase tunere" ili losa auta ili ko zna sta im je u glavi, al nisu normalni definitivno :)
 
Član
menjic je napisao(la):
Ma oni su najludji, kraljevi pravi.

Mislim da je kod njih furka da isfuraju te "nase tunere" ili losa auta ili ko zna sta im je u glavi, al nisu normalni definitivno :)


Sto jest jest ludi skroz na skroz
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
meni je ovo ruzno,za merca su mi keskin ktn5,po meni najbolje felge za merca,ubile se za svakog:cool:
KTN5hyperrechts.png

potpis !!!

A ono sranje, ruzno do jaja :icon_cry:
 
Član
ne bih da psujem pa da me napadaju
imaju previse novca i ne znaju sta ce, pa se zaheb
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top