Pay Pal

Pay Pal

Član
Razumijem,pokusat cu to uraditi..
Samo mi nije jasno kako se nekome isplati prodavati ako ce neko namjerno refundat novac svaki put (vjerujem da toga ima?)
 
Član
danas iso u unicredit banku da napravim racun,pitao ih koju karzicu mogu koristit za paypal,rekli mi visa electron debitna...haj sve uredno i pitali mi imam li stalno zaposlenje rekao im da nemam i kazu da ne mogu napravit karticu,wtf ????
 
Član
danas iso u unicredit banku da napravim racun,pitao ih koju karzicu mogu koristit za paypal,rekli mi visa electron debitna...haj sve uredno i pitali mi imam li stalno zaposlenje rekao im da nemam i kazu da ne mogu napravit karticu,wtf ????
Vjerovatno zato sto za "vodjenje" kartice mjesecno treba placati nekolke marke, zavisi koja banka, i kako oni mogu znati da ces ti to placati, predpostavljam da zbog toga nemozes izvaditi karticu, ja sam prije imao neku karticu, dok nisam bio zaposlen, koju sam samo mogao koristiti za bankomat, nisam je mogao povezati sa paypal-om, i kad sam se zaposlio izvadio debitnu i sve fercera
 
e raja da ne otvaram novu temu, jel se promjenilo ono na ebayu da imaš mjesec dana od zadnjeg dana kad bi trebalo doći za povrat novca i sl
 
Član
jucer otiso u raiffaisen reko onoj teti na salteru da mi treba debitna kartica za paypal,rekla m ima master i visa,ja uzeo visu povezo sa paypalom skinulomi oni 2$..i sad jedno pitanje kad uplate mi pare n paypal one direktno idu na karticu?,i za koliko dana,sati ih mogu podignut na bankomatu
 
Član
Kada ti neko uplati dode ti opcija da odma prebacis pare sa paypala na karticu kosta te 5 dolara mislim, a imas opciju da cekas odredeno vrijeme oko mjesec pa ti same predju na karticu. Tako je bilo prije godinu kada su meni slali.
 
Član
zanima me kako traziti povrat novca,da li je neko ima taj slucaj ?
narucio sam prije tri mjeseca neke produzetke za usb,ni traga ni glasa od njih jos uvijek
 
Član
Ako ti mjesec dana poslije dana za koji ti pise da je zadnji za dostavu ne dodje pisi ticket supportu trebali bi ti refundovati
 
Član
Opet ja :D,htjeo bi neki novac uplatiti na visu debitu karticu,kako to mogu uraditi odem na salter i oni uplate il nekako drugacije
 
Top