Passat typ 33-1979

Passat typ 33-1979

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
odlicni radovi na autu,ove fele ima da mu legnu samo tako......a avatar HAHAHAHA svaka cast ....i sretno u radovima ;)
 
Član
svaka cast na trudu, fino si auto odabrao, i svidja mi se zato sto ih skoro nikako nema...jedino sto mi se ne svidja su felge, al ne zato sto us one ruzne, nego sto jednostavno ne idu na ovo auto, jer su premoderne, ja bi prije neke retro...al ti imas svoje ja svoje...sretno u daljnjim radovima...
 
Član
Radi se mješavima oldschool+newschool felge su savršene za ono šta sam ja namjenio... :D

@edo_16v- more javi mi na PM...
 
Član
Svaka cast na projektu. Nadam se da nece biti puno spojlera kao sto je na jednoj slici gore, vise mi se svidja old school. A za felge isto extra, mozda prve u BiH ali u HR se mogu naci od pocetka ljeta. Ugalvnom svaka cast na projektu.
 
Član
Amer-GTC je napisao(la):
Svaka cast na projektu. Nadam se da nece biti puno spojlera kao sto je na jednoj slici gore, vise mi se svidja old school. A za felge isto extra, mozda prve u BiH ali u HR se mogu naci od pocetka ljeta. Ugalvnom svaka cast na projektu.

Postoji 3 para ovakvih felgi u hrvatskoj za koje ja znam. Ja sam felge naručio 1.3 na dan izlaska cijene te sam čekao 3 i pol mjeseca da bi stigle.
 
Član
aske777 je napisao(la):
Amer-GTC je napisao(la):
Svaka cast na projektu. Nadam se da nece biti puno spojlera kao sto je na jednoj slici gore, vise mi se svidja old school. A za felge isto extra, mozda prve u BiH ali u HR se mogu naci od pocetka ljeta. Ugalvnom svaka cast na projektu.

Pa da mogu se naći po Hr, ja sam ih prvi naručio preko Flip-Flop-a... Duga priča..
 
Član
Uredu druze, mozda si ti njih prvi uzeo ali ti kazem da ima ti felgi i da je moguce nabaviti, to je sve. Ali inace auto extra. Nisam vidio u prijasnjim postovima, koju boju auta si planirao??
 
Član
Ide Perlaefect Crna kao na novim passatima i audijima...

nešto slično ovome...

golf14bq1.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top