PASSAT GT 35I

PASSAT GT 35I

nermin suljagic je napisao(la):
mguce,ja znam momka iz tuzle koji je mog brata ubijedio da ima GTI TDI Golf3 u kojem je neki GTI TDI motor i u saobracajnoj mu pise da je motor GTI TDI,nekontam ja nikako...Znam da ima edition GTI sa kompletnim interijerom i eksterijerom od GTI trice,ali da ima GTI TDI Motor to mu nemogu povjerovati...
tako je mozda i sa nasim kolegom sa foruma,nemoj se ljutiti ali mi ti na neki nacin zelimo pomoci :)

da to nije ona crvena trojka ;)
p.S. i ja prvi put cujem za 2.0 G60 :icon_confused:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
mguce,ja znam momka iz tuzle koji je mog brata ubijedio da ima GTI TDI Golf3 u kojem je neki GTI TDI motor i u saobracajnoj mu pise da je motor GTI TDI,nekontam ja nikako...Znam da ima edition GTI sa kompletnim interijerom i eksterijerom od GTI trice,ali da ima GTI TDI Motor to mu nemogu povjerovati...
tako je mozda i sa nasim kolegom sa foruma,nemoj se ljutiti ali mi ti na neki nacin zelimo pomoci :)

mene je drug iz francuske uvjeravao (doduse dok nisam povjerovao, mozda kad bi vidio vlastitim ocima) da postoji motor gti tdi...to smo komentarisali kad je prosao jedan golf s takvom oznakom...
ono sto je jos zanimljivije taj mi drug radi tamo u lakirejskoj radnji tunning i stylinga tako da svaki dan radi na svemu i svacemu od mustanga iz '67 do bmw m6,raznih porscheaova, rs-ova itd...no ipak me nije uvjerio:)

a ovaj passat je vrh, posebno motor...samo poslikaj druze i pokazi ljudima o cemu se radi;)
 
Član
Ima ima, ne znate vi... taj GTI-TDI je ustvari TDI motor sa GTI oznakom... jedina razlika sa obicnim TDI-jem je ta sto manje trosi, a ide k'o GTI, i to onaj 2.016v... i dizel je a cuje se i radi k'o beMzin... :) :) :)
E sad, TDI-GTI je vec nesto drugo, i sasvim obrnuto od GTI-TDI varijante i o tome cemo drugom prilikom da ne gusimo temu bezveze... :D
 
adel_tuzla je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
mguce,ja znam momka iz tuzle koji je mog brata ubijedio da ima GTI TDI Golf3 u kojem je neki GTI TDI motor i u saobracajnoj mu pise da je motor GTI TDI,nekontam ja nikako...Znam da ima edition GTI sa kompletnim interijerom i eksterijerom od GTI trice,ali da ima GTI TDI Motor to mu nemogu povjerovati...
tako je mozda i sa nasim kolegom sa foruma,nemoj se ljutiti ali mi ti na neki nacin zelimo pomoci :)

da to nije ona crvena trojka ;)
p.S. i ja prvi put cujem za 2.0 G60 :icon_confused:

jeste,od onog momka sa cvikama,tj. mirze..
 
nermin suljagic je napisao(la):
adel_tuzla je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
mguce,ja znam momka iz tuzle koji je mog brata ubijedio da ima GTI TDI Golf3 u kojem je neki GTI TDI motor i u saobracajnoj mu pise da je motor GTI TDI,nekontam ja nikako...Znam da ima edition GTI sa kompletnim interijerom i eksterijerom od GTI trice,ali da ima GTI TDI Motor to mu nemogu povjerovati...
tako je mozda i sa nasim kolegom sa foruma,nemoj se ljutiti ali mi ti na neki nacin zelimo pomoci :)

da to nije ona crvena trojka ;)
p.S. i ja prvi put cujem za 2.0 G60 :icon_confused:

jeste,od onog momka sa cvikama,tj. mirze..

to mi je komsija,,,skoro kupio kucu,,,i meni nije bio jasan taj golf nikako :D al dobar je :cool::cool:
 
ja zaista ne vidim po cemu je ovaj passat EXTRA!!!!!

koliko vidim oprema 0, nema ni posrane maglenke reda radi, mada na jednoj slici opet i ima nesto slicno, onda sajba nije ista na obe slike, prednja maska, blatobrani nisu isti (fali ovaj kao migavac), na vratima naljepnica, felge.....

e sad, ili su radjene sve ove izmjene ili je rijec o dva razlicita auta to ce vlasnik rijesiti dilemu, a auto kao auto klasika, i bolje sam vidjao na cesti....
 
Član
Pa ako je wolfsburg edition onda bi oprema trebala biti solidna možda je prednji branik mjenjan...ne treba odma dža bu dosta novih članova zbog toga ode sa foruma kada vlasnik postavi još koju sliku i još podataka biće sve jasnije sigurno ;)
 
to naravno, samo mi ponekad smijesni komentari PREJAKO, EXTRA auto a uopste se ne vidi o cemu se radi.....

malo vise info o auto treba pa tek onda da se moze reci sta je i kakvo....
 
Koliko sam informisan passat G60 je radjen serijski samo sa syncro motorom i to 1.8L.
A 2.0l to je moguce da je GT motor ili GTI :cool:
 
Član
Zato sam pitao jel' syncro, samo ta cinjenica bi razrjesila dilemu... :)

Moje licno misljenje, da je u pitanju neki ABF 9A ili tako nesto... :)
 
Rasprava pocela al nisam htio da pocnem prvi

Trazit cemo jednu sliku motornog prostora, pa cemo vidit sta je u pitanju, mozda sam ja malo sad ispao glup sto prije nisam rekao da nema taj motor u tom pasatu ;) ne treba odma napadat svaka garaza onda ode u svadju

2.0 G60 nema, ima 1.8 G60 118kw
2.0 ima 85kw 2E i 100kw 9A

U mom gradu ima pasat 35i oznaka na gepeku passat GT karavan crne boje crne tvornicke hella stopke, crna koza, graviran 260 na 15skama celicnim ko sto je prodavao clan foruma kadija_1.6td, poznajem odlicno covijeka koji vozi tog passata jer mi je rodjak prvom prlikom kad ga vidim pitat cu i pogledat cu sta se krije ispod haube jer je opak zvuk motora i ima dosta opreme sve 4 el podizaca za klimu sumnjam mnoguce je da ima. MIslim da je neki edition
 
Član
ima 2.0 motor sa g punjacom. Golf 3 2.0 gti kome je dodat g punjac i imao je oko 200 ks i izaslo je samo par komada na ulice.
Ovaj momak sto je preedstavio auto ili laze ili ne zna sta vozi, treceg nema :lol::lol:
 
Top