PASSAT GT 35I

PASSAT GT 35I

GolFanatiCars je napisao(la):
Lijep i dobar passat ;) samo malo bolje slike sljedeci put :cool:

I malo vise informacija o autu :icon_biggrin:

a nikakav problem to je bilo samo na brzinu

nermin suljagic je napisao(la):
odkud 2.0 G60 motor???
al,hajd...lijep passat imas li slika interijera?

zato kume sto je jedan jedini edition one ili wolfsburg edition
 
Član
Extra autic, One Edition su dosta rijetki, cuvaj to i strogo old school nikakve điđe miđe ne stavljaj ;)
 
Član
Ja koliko znam, u tog passata (35I) je ugradjivan identican motor kao u tadasnjeg Golfa mk2 G60, znaci 1780 i nesto kubika cini mi se... Prvi put cujem/citam za 2.0 sa G punjacem od "60"mm...

U svakom slucaju, jako ljep primjerak, cuvaj ga... :)
 
Član
bas sam htio napisati kao srdjan... iskreno, nikad nisam cuo za ovaj motor, al eto.. ko zna, mozda sam naucio nesto novo :D
 
srdjan014 je napisao(la):
Ja koliko znam, u tog passata (35I) je ugradjivan identican motor kao u tadasnjeg Golfa mk2 G60, znaci 1780 i nesto kubika cini mi se... Prvi put cujem/citam za 2.0 sa G punjacem od "60"mm...

U svakom slucaju, jako ljep primjerak, cuvaj ga... :)

potpis, 1800cm3 118kw 160 hp, potrazi na netu, samo ovaj motor izbacuje, tacnije
Petrol engines:
1.6 L I4 53 kW (72 PS; 71 bhp)
1.8 L I4 55 kW (75 PS; 74 bhp)
1.8 L I4 66 kW (90 PS; 89 bhp)
1.8 L I4 118 kW (160 PS; 158 bhp) G60
2.0 L I4 85 kW (116 PS; 114 bhp)
2.0 L I4 100 kW (136 PS; 134 bhp) 16v
2.8 L VR6 128 kW (174 PS; 172 bhp)
 
http://www.motor-talk.de/forum/passat-edition-one-t987803.html
ko zna njemacki nek malo procita....
http://www.35i-forum.de/allgemein/passat-35i-allgemein/41953-wolfsburg-edition/
ko opet njemacki jzik iole poznaje nek procita zadnje pitanje i odgovor na ovoj stranici,radi se o pitanju "...dali je bio VR u edition one passatu?..."

jarane nebi da te pravim lazovom ali nije bilo nikakvih slicnih motora u tom passatu,a i VW nema takav motor do 2.0 tfsi sada....
 
Član
Pazi, ja sam jako dugo trazio G60 motor, pa cak i G40 (inace oko 1300kubika), pa sam na kraju uzeo stranca VR-a... slika motora bi zasigurno odgonetnula dilemu, znam ih sve na prvu ... ;)

Inace, ja sam dok sam bio mladji, bio ubjedjen da moj golf ima turbinu, cak sam je i cuo kad sam prvih par puta sjeo za volan... :lol: zato sto mi je stari tako bio rek'o... vjerovatno je i momku neko rekao da je 2.0 G60, a njemu se nije dalo rasklapati da vidi sta je...:icon_biggrin:
 
mguce,ja znam momka iz tuzle koji je mog brata ubijedio da ima GTI TDI Golf3 u kojem je neki GTI TDI motor i u saobracajnoj mu pise da je motor GTI TDI,nekontam ja nikako...Znam da ima edition GTI sa kompletnim interijerom i eksterijerom od GTI trice,ali da ima GTI TDI Motor to mu nemogu povjerovati...
tako je mozda i sa nasim kolegom sa foruma,nemoj se ljutiti ali mi ti na neki nacin zelimo pomoci :)
 
Top