passat b6 led bixenon farovi ?

passat b6 led bixenon farovi ?

Član
Ja sam za kratka uzeo Osram Night Breaker i nisam imao nikakvi problema ni po kiši ni po noću a za duga svjetla imam xenon kit sa balastom dosta su jaka. Inace nevolim kad ljudi stave u kratka svjetla prejake xeonke i to plave se bukvualno te zaslijepi... a sad mi je taj passat u Bosni. Vidi se balast na kutiji od osiguraca jedan a drugi je u pored VW znaka lijevo ispod nevidi se na slici.
gledao sam ove Osram night breaker nisu skupe. sto se dugih tice to ne bih dirao jer duga su dobra. zamijenio bih kratka i stavio bih pozicije led.
 
Član
Član
sve u svemu previse kombinacija mi je u glavi, da li led, da li xenon da li bixenon...
imam ponudu za 2 bixenona originalna valeo sa passata za 200 KM ali su neki nosaci otkinuti.
moram pogledati da li se moze iskombinovati da se nosaci sa mojih starih farova postave na nova.
znam da su gornja 2 nosaca cini mi se plasticna ali jedan sa strane i jedan odozdo nisam siguran da li je metal ili takodjer neki vid plastike.
 
Javi se tom pili ima svega i svacega covik rikverc svijetala,sve ce ti objasnit covik,bit ce i neki popust na kolicinu,mores se dogovorit,ako bude problema ima garancija,covik extra...
 
Član
Javi se tom pili ima svega i svacega covik rikverc svijetala,sve ce ti objasnit covik,bit ce i neki popust na kolicinu,mores se dogovorit,ako bude problema ima garancija,covik extra...
sta ti dodje pa ga tako hvalis :D
salim se, vidim da se bavi time i da ima izbora.
stupili smo u kontakt, 150 KM je ovaj set + postarina ali cu morati jos razmisliti jer najvise bih volio ovdje u TK uzeti licno zbog ugradnje.
 
Član
Zaboravio sam napisati, skoro sam vidio da mi na jednom faru nema onog mehanizma za podesavanje visine svjetala, haman otkinuto nekako. jedan far sam malo podesavao, ide imbus kljuc odozgo a drugi nisam uspio jer ne znam nacin. jel postoji mogucnost podesavanja rucno kada se far skine s auta ?
 
Super Moderator
Kakvi orginal farovi. Ovo su aftermarket farovi ni ne lice na orginal od passata. Rastavi svoje farove ubaci bixenon projektore i to je to. Naravno to daj nekom ko se bavi time da ti uradi
 
Član
nasao xenon canbus 140 km kvalitetan, majstor mi dodatno trazi 40 KM da mi ih ugadi, navodno se moraju farovi skidati i branik naravno. to mi je na kraju previse, cemu skidanje farova ako se sijalica samo zabode kao i halogena. ne znam...
 
Član
Kupio neki dan neki xenon set canbus platio ga 140 KM i ugradio sebi fino al isti djavo, opet ne vidim vise od 5 metara od sebe.
Desni mi far svijetli duze od lijevog i to se primijeti na cesti . Elektronski iz kabine sam digao na maximalno, na jednom faru mi ima onaj imbus sto se podesava a na drugom (lijevom) nema. Sta sad da radim sa ovog lijevog, moze li se nekako rucno kalibrirati ovo socivo da se podigne ?
Kontam da ga u ova 2-3 dana vozim na tehnicki, rekose mi imaju oni te sprave za podesavanja svjetala pa da vidim sta da se radi.
PS: Ovaj lijevi mi takodjer prilikom pranja auta magli, pusta negdje vlagu iako nema tragova da je negdje napukao i slicno.
 
Član
Imaju poneki tehnicki tu spravu za podesavanje snopa svjetala,otidji svakako to nek ti urade....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Top