Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta je u paketu :) radovi extra napreduju, bez zamjerke.
Hehe hvala druze :)
A u paketu su stopke nove ganc moro sam kupit druge jer su stare u losem stanju malo su pozutile a i ulazi mi prasina na jednom mjestu u obavije stopke pa tako da sam se iznervirao i kupio sada druge :)
Postavicu posle slike da vidite kako izgledaju nove.
 
Evo slike novih stopki :)
v11xEDR.jpg


lROZeDI.jpg


6pH9BUT.jpg
 
Ma samo ako si lud dat ces tolike pare. meni cak najbolje na passatu kad je ispuh sakriven
Pa i ja kontam dok dadnem za njih 200KM za neki dobar sportski lonac jos 200 izadje me skupo mogu kupit skoro 2 sportska lonca za te pare.
Sad cu prvo zatamnit sajbe pa ce mo vidjet kako mu leze, pa cu razmislit jos za rore, trazim takve 4 okrugle kao sa tog linka ili od audija RS4,RS6 one velike ovalne 150cm precnik :)
 
Član
Ako su migavci, meni su ljepsi oni sto su plavi a svjetle naradzasto, ljepse vidjeti kad plava probija kroz stopku
 
Ako su migavci, meni su ljepsi oni sto su plavi a svjetle naradzasto, ljepse vidjeti kad plava probija kroz stopku
Haha meni nije meni je ono chuning :p
Ovo je malo ozbiljnije, meni nema logike stopka plavo bijela a probija plavo u po niceg zato sam kupio ove chromirane one se nece ni primijetit pa ce ono bijelo na stopci jos vise dolazit do izrazaja ;)
Poooz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top