Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
strahootaaa:eek:
samo jel ti koliko funkcionalno haha kaci li guma po izbocinama,kako ti je kada ima tko u autu ? ja svog jos nisam zakucavo,taman poravnao da je ravno s gumo da moze list proci i to mi je vise nego dovoljno haha sve vise karavana se radi,neka neka :D
 
strahootaaa:eek:
samo jel ti koliko funkcionalno haha kaci li guma po izbocinama,kako ti je kada ima tko u autu ? ja svog jos nisam zakucavo,taman poravnao da je ravno s gumo da moze list proci i to mi je vise nego dovoljno haha sve vise karavana se radi,neka neka :D
Haha ;)
Ahh cuj napisao sam i gore vec, bilo je tu dosta puta dizi auto, spustaj auto, odvrci gewindu zavrci gewindu i konacno danas ju nekako podesimo da ne kaci nigdje skoro ali opet "skoro" hehehe zezam se jedino sto mi kaci su kamencici koji se lijepe na gumu pa malo strugaju po rubu kad namotam puni haha inace sve za 10 ;)
Bio je on danas jos 2 cm dole na gewindama popusten al nisam mogao izac iz garaze pa sam ga morao podici za 2cm :D
Al ne zakaca ni kad je auto puno ni nista dobro je, jos samo da sam stavio malo uzu gumu pa da ima malo strech-a ali jbg isao sam na 235 i ovako je super.
Jos sutra mi trebaju stic distanceri za nazad i to bi bilo to.
Daj cole zakucaj to dole kakav list, moze ti se sarplaninac podvuc pod rub :p
 
Kolega Soffa sa foruma mi je odradio zatamnjene sajbe na passatu u PS-u i jako mi se svidja kako mu stoje ovakve sajbe, pa cu naj vjerovatnije na proljece odraditi ovako nesto:
1393244785-1280-x-960px-DSC_01.jpg
 
nema sta predobro izgleda kulturno sredjen sta je dalje u planu ( ako se ima sta radait jos jer nista mu vise ne treba savrsen je )
hvala prijatelju, pa jos zatamnit stakla kao na toj slici gore, i sportski lonac nazad ali cu uraditi W8 look znaci 2 okrugle rore na desnoj i dvije na lijevoj strani.
I to bi bilo to za sada sto se planova tice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top