Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sale ti je rekao, spusti auto i to ce biti to, nez. zasto su ti bitna misljenja drugih ako se tebi nesto svidja a u ostalom drugacije je uzivo a ti nisi mogao gore to poslikati . . . Nakucaj auto i vrati taj lip odlicno izgleda . . .
 
Sale ti je rekao, spusti auto i to ce biti to, nez. zasto su ti bitna misljenja drugih ako se tebi nesto svidja a u ostalom drugacije je uzivo a ti nisi mogao gore to poslikati . . . Nakucaj auto i vrati taj lip odlicno izgleda . . .
Ma nije to brate nego,jos bi ga malo zakuco al nemogu smeta mi lip pa sam ga zato i skino, a i puno mi je nekako se isticao nije kao kod tebe.
 
Član
Odlican passat, fino si sredio gewinde, sta ja znam meni ovaj lip i nije los, na kraju krajeva tebi ae svidja i to je najbitnije. samo naprijed, fino napredujes
 
Odlican passat, fino si sredio gewinde, sta ja znam meni ovaj lip i nije los, na kraju krajeva tebi ae svidja i to je najbitnije. samo naprijed, fino napredujes
Hvala prijatelju, trenutno je lip skinut i stavljene su ljetne felge bilo testiranje kako leze na autu i super izgleda mogu vam reci, mada ce na prolece ici jos dole.
 
Administrator
E tako momci ovih dana se odradilo bas puno posla, stavljene gewinde stavljen lip sve utegnuto i dotegnuto kako treba.
Pa da pocnemo od lipa moralo se nesto i rezati i brusiti jer je bilo nekih nepotrebnih dijelova :D
Tako da je to izgledalo ovako:
DSC02841.jpg

Pa je danas sledila ugradnja i prednjih gewindi da to sve kompletiramo odradjeno zakucavanje, mada ja msm da ce ici jos dole kad stavim ljetne felge:
DSC02857.jpg

DSC02858.jpg

DSC02859.jpg

I rezultat je bio sledeci:
DSC02862.jpg

DSC02863.jpg

DSC02864.jpg

Pa je sledila jedna test vozdnja sa jednom fotkicom ;)
DSC02866.jpg

I na kraju posto je bio prljav naravno pranje :)
DSC02870.jpg

DSC02871.jpg

DSC02872.jpg

DSC02873.jpg

DSC02874.jpg

I tako to bi bilo to do daljnjeg ;)
masala satrac imo si ti finog posla da se odradi sve ti je ispalo super,da mi neces u komsiluk sutra dolaziti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top