Passat B4 '96

Passat B4 '96

Član
eo sammo par fotkica... nisu nest, al et, uglavnom da vidite o kakvom vam krshu govorim.. xD
znaci
motor 1.9 TD
snaga 55kW valjda 74-75 hp
svjetla za maglu i zatamnjene stopke
smoked effect zmigavci
klima
el podizaci x2
mjenjac rucni 5 brzina
abs
centralna
alarm
zeder
daljinsko zakljucavanje.. i et.. valjda je to to
xD
[attachment=37791]
[attachment=37790]
[attachment=37789]
 

Prilozi

  • !1.jpg
    !1.jpg
    56,3 KB · Pregleda: 6
  • !2.jpg
    !2.jpg
    80,7 KB · Pregleda: 11
  • !3.jpg
    !3.jpg
    37,3 KB · Pregleda: 4
  • Slika-0010.jpg
    Slika-0010.jpg
    104 KB · Pregleda: 4
Početnik
nepoznata mi ova tvoja "kola", a i lokacija...stavi nesta da te mogu poznat u gradu, nek sljasti haha...
ima li kakvih planova, da se sta radi na autu?
 
Član
ma bile su dvije LED-ice naprijed pored farova, al se zaebale tokom pranja... a imam nekih planova, samo sad sam malo zauzet, pa ne radim nist, ali bice, bice... ;)
a skontat cemo nesh pa cemo se naci i u gradu nekad, valjda :)

edo_benz je napisao(la):
izgleda ocuvano :)

hehe.. pa i nije bas.. ipak su ovo TERETNJACI vozila, al et, nije losh :D
 
Član
Drug sretno s passatom i puno predjenih km. Imao sam ja prije tu seriju 35i 1.9 TDI (66kw/90ks)97 godina..Stvano je bio top..imao sivu komandnu tablu,4xElektricna podizaca,servisnu 139.000 km preshao 2004 kad sam kupio PACIFIC oprema,nije imao kozu..Al sam se navozao,hvala Bogu..Nije imao kvarova..a troshio malo skroz 5,5 litara..A prostran unutra !!! Sad je 3bg verzija 1.9 TDI (81kw/110ks) troshi oko 6l kraj 98 godine !! Nije loshe..zadovoljan sam..ima preko 260.000 km ali vuce dobro..ocuvan..Samo poslije BMW-a 528i svako auto slabo ide heheee...sretno !!!;)
 

187

Član
amer_e39 je napisao(la):
Drug sretno s passatom i puno predjenih km. Imao sam ja prije tu seriju 35i 1.9 TDI (66kw/90ks)97 godina..Stvano je bio top..imao sivu komandnu tablu,4xElektricna podizaca,servisnu 139.000 km preshao 2004 kad sam kupio PACIFIC oprema,nije imao kozu..Al sam se navozao,hvala Bogu..Nije imao kvarova..a troshio malo skroz 5,5 litara..A prostran unutra !!! Sad je 3bg verzija 1.9 TDI (81kw/110ks) troshi oko 6l kraj 98 godine !! Nije loshe..zadovoljan sam..ima preko 260.000 km ali vuce dobro..ocuvan..Samo poslije BMW-a 528i svako auto slabo ide heheee...sretno !!!;)

nafali se ti kralju ;)
 
Član
187 je napisao(la):
amer_e39 je napisao(la):
Drug sretno s passatom i puno predjenih km. Imao sam ja prije tu seriju 35i 1.9 TDI (66kw/90ks)97 godina..Stvano je bio top..imao sivu komandnu tablu,4xElektricna podizaca,servisnu 139.000 km preshao 2004 kad sam kupio PACIFIC oprema,nije imao kozu..Al sam se navozao,hvala Bogu..Nije imao kvarova..a troshio malo skroz 5,5 litara..A prostran unutra !!! Sad je 3bg verzija 1.9 TDI (81kw/110ks) troshi oko 6l kraj 98 godine !! Nije loshe..zadovoljan sam..ima preko 260.000 km ali vuce dobro..ocuvan..Samo poslije BMW-a 528i svako auto slabo ide heheee...sretno !!!;)

nafali se ti kralju ;)

jest vala bas,i ja mu htjedoh isto napisat;)
 
Član
Nije loše...upravo tražim sebi ovakvog passata da kupim tj (Dajdži) a, kad dobijem vozačku meni ide neš jače...hehe...gospodska auta, dušu dala za putovanja

@ArminM nemoj mi vrijđati auto...hahha.....teku suze i gledaocima , a bgmi i vozačima zbog promahe.....hahhaa....:p
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
DObar passat ;)

Samo vise slika

Neke alu felge mu nabacit :icon_biggrin:

Felgice ne idu na karavane koji su iskljucivo teretna auta, ili se varam ? :icon_rolleyes:
 
Početnik
Zuro je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
DObar passat ;)

Samo vise slika

Neke alu felge mu nabacit :icon_biggrin:

Felgice ne idu na karavane koji su iskljucivo teretna auta, ili se varam ? :icon_rolleyes:
sto da ne, vidi ovoga :cool:
http://www.bhtuning.com/golf-iii-sm-chiptuning-t-6018-22.html
 
Top