passat 6 2.0 tdi

passat 6 2.0 tdi

Član
nije puno, to ti je za zadnji kraj taman, mada nisu te folije sve iste, lummar je zakon, jest skup ali vrijedi;)
 
zvao sam ovdje jednog sto stavlja trazi mi 150 km za zadnja stakla i radi sa lummar foliom. cjena je ok samo ne znam da li crnu foliu staviti ili onu zelenkastu vw.... posto je u mene boja auta maslinasto zeleno sa crno-perla neka
 
zna li tko gdje se moze kupiti nastavak-stalak za mobitel,? posto ima u autu instalirano za mob ali nije dosao nastavak gdje se umetne mobitel
 
207q8aq.jpg
dxk4fd.jpg
evo skinuta hrđa s kljesta i obojeno, zatamljeno 30% llumar folijom ..to za sad
 
Član
kokolo kole je napisao(la):
hvala..ma ne mjenja se nista kupi se samo crom letvice koje se samo stave na masku

Mozes li mi reci gdje si kupio te chrom letvice, jesu li original i koliko kostaju ?? Pass je pravo dobar ;)
 
vozilo je bilo u servisu gdje je potvrdjeno da je auto odrzavano cijelo vrjeme u ovlastenom servisu i imam garanciju na dizne. posto su jos orginalne u njemu ako jedna ode sve 4 odmah mjenjaju. ali mi se desilo da mi je kamen ostetio motor od rucne sto dodjem na desnom tocku i zalila se voda i crkao. nov malo manje od 800km ali polovan oko 100 evra.. prvi kvar nakon 1g voznje..evo malo informacija o diznama i sl hiii
 
Top