passat 6 2.0 tdi

passat 6 2.0 tdi

pozz..posto sam prodao golfa red da prestavim novo vozilo...
passat b6 2.0 tdi godina 2007 comfortlin
http://imageshack.us/photo/my-images/21/kolee.jpg/
kole3.jpg

kole2.jpg
 
Član
Odličan odličan :cool: to je dobra godina ;) samo nek je crn bolje mu stoji... jel 140 ili 170 ps
 
tek je stiglo pa nisam jos nista radio.. auto je preslo 150 tisuca, motor 140 ks ima dobro opreme a u planu stavljanje xenona, chrom na masku, zatamnuti, auspuh dvije cijevi chrom
 
Član
Dobar Passat pravo... Ubaci jos koju sliku :) Samo felge mu ljepse nista spustati jer ode onda udubnost :)
 
Član
Dobar nek je sa srecom :cool:
je li se ovo sve u kompletu mjenja ili samo maska tj ovo oko znaka. razlika je drasticna
pozzz
 
dvojba staviti xenon ili neke nove/ obicne/ sijalice npr bosch 90 plus,philips diamond i sl..koje su se pokazale dobrima..
 
zna li tko kakav je sad zakon o zatamljivanju auta, i da li zatamnuti sa crnom foliom ili sa zelenkastom kao sto je na vw vozilima orginalno.?
 
Član
iza vozaca smijes imati tamna stakla, nece te niko peglati, prednja mozes zatamnit ali onda mozes imati problema, ja imam na svom autu zatamnjen komplet zadnji kraj i nikako nisam imao problema
ja radim sa folijama, i radio sam vec dva, tri passata kao sto je tvoj
ne bih ti preporucio postotak veci od 50%, cisto iz razloga jer su tvoja stakla vec fabricki tonirana, i onda kad na njih legne folija od jedno 50% to bude cisti pogodak;)
 
Top