Passat 5+

Passat 5+

Član
RE: Passat 5+ Slike Karbona i Navigacije

Lijep passat tek sad vidjeh temu dobra ti je i ona maska bez znaka bila nisi je trebo farbati al ajd dobro je i sa ovom ;)

presvlake isto doro ispale i ovaj carbon samo si trebo uzet onaj sa 3 d strukturom manje je i saren al ajd dobro je i ovako unikatnije je :cool:
 
RE: Passat 5+ Uradjeni kozni podmetaci za noge

Uradjeni kozni podmetaci za noge...
Slike su lose ali jbg kad bude malo ljepse vrijeme fino cu uslikat
Zadnji
sdc11290d.jpg

By goran33 at 2011-07-05

Prednji vozacev
sdc11289s.jpg

By goran33 at 2011-07-05
sdc11288m.jpg

By goran33 at 2011-07-05

Prednji suvozacev
sdc11286s.jpg

By goran33 at 2011-07-05
 
RE: Passat 5+ Uradjeni kozni podmetaci za noge

dobar pasat,, prijedlog cu ponoviti, lajsne na vratima i karambolkama u boju auta;)
 
RE: Passat 5+ Uradjeni kozni podmetaci za noge

Xvala :cool:

Postavljeno plavo osvijetljenje unutar auta i plave pozicije :icon_biggrin:

Sijalice sa 5 ili 6 plavih dioda
Srednja sa 3 diode
sdc11250n.jpg

By goran33 at 2011-07-07

I plave pozicije
Al vjerovatno cu ih zamijenit bijelim

63085151930644827526100.jpg

By goran33 at 2011-06-20
 
Član
RE: Passat 5+ Uradjeni kozni podmetaci za noge

moj savjet, vadi sve ove plave cuning i stavi bijele smd ;)
 
RE: Passat 5+ Uradjeni kozni podmetaci za noge

Izvadicu samo ove u pozicijama
A ove u unutrasnjosti auta ostaju unutra
:cool:
 
Član
RE: Passat 5+ Uradjeni kozni podmetaci za noge

Fin pasat ;) Nije mi jasno kako ti ove plave u unutrašnjosti ne smetaju??? Skidaj to i unutra i u farovima ;)
 
Član
-Nije lose, fino si krenuo al' nesto mi tu fali, msl. da bi bilo dobro da ofarbas i lajsne na branicima i vratima u boju auta i vratis onu masku bez znaka, i poskdas te hrom lajsnice sto si poljepio ispod lasni jer su suvisan detalj. ;)
-Zatim jedan od bitni stvari, stavi vece tockove, te 16" su em su ruzne em su male, znaci 17" je neki minimum...
-Enterijer u crvenoj boji mi se bruka svidja, mozda nekad i ja sebi uradim nesto slicno :D

-Vidim citao si moju garazu, znaci eto cist primjer kako bi mozda trebao da izgleda jedan kaslicni pajo karavan, mada svako ima svoj ukus, a vidim da ti tezis ka necemu malo extreminjem i vise privlacnijem, u svakom slucaju srecno u daljnim radovima! ;)
 
Ne smetaju mi drug sto bi?
Koza navece od njih bas dobije drugciju boju...:icon_biggrin:
A zamijenicu samo pozicije u farovima i nazad za osvijetljenje tablice posto su i one plave stavicu led bijele
:icon_smile:

-M A R E X
Naravno lajsne ce biti u boji auta
Polako sada se bas i ne zurim s radovima dosta sam toga vec uradio...
Sada ce prvo Veliki servis pa onda opet polako...
Maska je vracena bez znaka :icon_biggrin:
A i feluge ce biti uskoro nadam se
U svakom slucaju XVALA drug :cool:
 
Član
Ako budes zainteresovan moje felge su na prodaju, msl' da bi mu momacki legle.. :D

Reci mi ko ti je radio kozu i koliko te izasla?
 
Radio sam ovde u KV kod nas ima covjek radionu bavi se tim EKSTRA radi samo se moras narucit posto radi vecinom auta za izlozbe i dovoze mu ljudi iz vana pa...
Ima svoju stranicu neznam jel ju smjem ovde objavit pa cu ti poslati u privatne poruke sve..
a cijena izaslo me sve znaci sicevi,tapacirunzi,volan,mijenjac, i sada ako brojim i podmetace za noge 850Km imas garanciju 3god...
Tebe mozda izadje i jeftinije il skuplje zavisi sta i kako bi radio...
Posaljem ti adresu pa pogledaj neke od njegovih radova... znaci radi sve ..:cool:
Ja jos planiram krov i sve ono sto je sivo u crnu kozu a znas na sta mislim kederi,stubovi,tapacirung krova itd..
I komplet gepek
:lol:

Koga zanima ima i snimak na YouTube _ Ukucate: tapaciranje automobila elegant kotor varos - arsenic goran
;)
 
Član
SKidaj ove plave sijalice i stavi SMD kao sto ti ovaj momak govori, vjeruj ovako lici na seljakluk ... sto se ostalog tice mjera je pasat
A ne kontam zasto si stavio unutrasnjost crno-crveno, bolje da si uradio crno-bijelu islo bi ti bas ono uz auto, bijela boja, zatamljen, ali eto, svako ima svoj ukus...
Sretno u daljim radovima :D
 
Top