Passat 5+

Passat 5+

danas dosta tog uradjeno nabavio 2din za dvd i presvuceno isto u karbon i ugradjen DVD i usput zamijenuta sijalica od osvijetljenja klime
uspjeo nac i mahagoni na ruckama vrata od starijeg modela 99ta al identicno je kao i od ovog novijeg
kupljen od istog passata drzac za case
kupljeni farovi DayLight potrebno raditi na njima pa se sutra ujutru nose da se srede neradi poneka led dioda i djekovi su slabi korozirali pa ih treba zamjenut
pa evo par slika
[/URL


 
Član
dobro izgleda mozdabolje da si uradio nekom drugom foliom meni je fina ona kao bruseni aluminium. hoces i rucke radit ruzne vako drvene, daj nam slike farova lece mu sigurno predobro sretno u dalji radovima i redovno nam postavljaj slike
 
nekako mi crna vise lezi pa..
rucke cu radit kad mi dosade zasad ovako ostaju tek sam ih uzeo
a slika bice dok se urade farovi nisu kodmene trenutno
 
Član
Unutra je sad extra, samo jos trokraki volan . . . Ako hoces mozemo dfogovoriti moj od audija S8 iz passata . . . :D
 
hvala drug
a volan kad budem mijenjao ide samo onaj sa komandama ili org od passata il neki od ovih novijih volana iz novijeg passata il golfa 6 sa komandama
 
Kupljeni distanceri debljine 2cm sa sarafima valjda gume nece izaci previse kako sam mjerio to bi od prilike trebalo taman biti
pa vidjecemo kad se namontira


gewinde prednje
 
Član
lijepo se ovo slaze samo ja carbona ne bi lijepio imas matt crnu ili bruseni aluminium i to siva boja i odradis rucke i te detalje...i cime se farbao celjusti..:)
 
Član
ove rucke ne idu uz ovoliko crnog al eto i naravno volan neki nabavi s tri kraka ili onaj slican ovom
 
Jesi li ovo i volan presvlacio ili je ovakav dosao????
Kad ce te felge stici da vidimo kako cuci....sve si pripremio samo jos njih da nabacis....
Ovo trula visnja boja sto.si farbao celjusti???? Trebao si istu kao ovu gdje se sarafi zavrcu ...
 
Super Moderator
drvo nije ruzno, to je do ukusa, kad je fina nijansa dvro je jako lijepo u autu, samo se odluci, hoces li drvo ili carbon, ne moze oboje :)

inace fin passat, savjetujem kao i dosta ljudi, da masku vratis u crnu, da ne bude previse bijel, treba ipak neki kontrast :) sretno dalje i obavjestavaj nas!
 
lijepo se ovo slaze samo ja carbona ne bi lijepio imas matt crnu ili bruseni aluminium i to siva boja i odradis rucke i te detalje...i cime se farbao celjusti..:)
upravu si drug nisam se sjetio matt crne al kad zavrsim jos malo ovo so sam zasad planiro pa odlijepim i onda u crnu matt
celjucsti metalik farbom radio
 
Jesi li ovo i volan presvlacio ili je ovakav dosao????
Kad ce te felge stici da vidimo kako cuci....sve si pripremio samo jos njih da nabacis....
Ovo trula visnja boja sto.si farbao celjusti???? Trebao si istu kao ovu gdje se sarafi zavrcu ...
Volan presvlacio isto ona koza kao i na sjedistima sa rupicama sitnim kao u golfa 6
feluge stigle sutra montaza guma
i svega ostalog farovi isto zavrseni a branici ce sutra biti pa se sutra sve sklapa
 
drvo nije ruzno, to je do ukusa, kad je fina nijansa dvro je jako lijepo u autu, samo se odluci, hoces li drvo ili carbon, ne moze oboje :)

inace fin passat, savjetujem kao i dosta ljudi, da masku vratis u crnu, da ne bude previse bijel, treba ipak neki kontrast :) sretno dalje i obavjestavaj nas!
na maxagoni idem druze posto meni jako lijepo ali tesko je naci ovu plastiku za dvd u maxagoniju pa dok ju zbavim kompletiram i ostalo u maxagoni sto ide kod passata org
 
Top