Passat 5+

Passat 5+

Hvala drug
a visina ta je trenutno zbog losih gewindi iscurilo ulja pa ima puno hoda ali uspio sam nabavit samo amortizere prednje i zadnje kao nove isto KW pa ce ici u pod naravno koliko feluge dozvole.... sliko sam bas te sto sam nabavio pa montaza do kraja sedmice taman bice i plastike sve lakirane msm(branici,maska,pragovi,lajsne) pa vidjecemo kako izgleda poz
 
danas kupljene maglenke
Namontirane GEWINDE i 16ke feluge 19ke odnijete na lakiranje bio kod covjeka danas i vidim feluge sto je radio nekom momku iz austrije svidi mi se i svoje odnesem odma u istu boju da radi mozda se mnogima nece svidjeti al meni je odlicna boja puno se bas istice pa vidjecete o cemu se radi kad bude gotovo
ewo neki slika na brzaka na Gewindama i neki jos usput




na ovoj zadnjoj slici se vidi koliko su gewinde stare dotrajale ali i to je rijeseno
 
Gdje si ga ovo vozio Bog te vidio hehe.....
Ala.ce da cucnu 19ke samo ako bude.legla boja...koja.je boja u pitanju???
Jel neces lakirati.i.ove lajsne s vrata???jesu dotrajale gewinde pravo ...trebao.si i njih lakirati usput kad vec lakiras felge.i lajsne..
 
Fino fino, bice tu fine jebaze dok podesis gewinde prednje sigurno su dobro zapekle?
Ajd stavljaj felge da vidimo kako to sve cuci :D
 
xexe druze ma nemogu nista radit pred zg posto u zg stanujem pa odem do kuce malo izvan grada pa ima makadama sig 500-600metara a kisa padala
hocu lakirat samo mi majstor rekao javit kad budu gotovi branici i sve pa da taj dan dovezem auto navece il ujutru da sutradan budu gotove da mogu se koristit sa njim i tako
a gewinde nema potrebe lakirat kao nove su imas sliku na 3 str. ovo su stare sto su skinute danas sa passata i namontirane druge prednje polirane su il sta vec
a boja hmm nez bil spominjao imam osjecaj da ce biti dosta kritika al radim u tu boju pa gdje puklo da puklo a feluge msm da je prije imao kolega na audiju a3 bijeli sa lambo vratima onakva boja samo tamnija nesto kao ljubicasta prelijeva u skroz tamnu il svijetlu zavisi kako gledas iz kog ugla
vidjecemo kad budu gotove nesjecam se ni sam vise kakva je tacno

Passat B5
Nisu zapekle drug idu rukom ko sale nisu stare ni 3mj kupite nove i momku se nije svidjelo zbog udobnosti i nagovorim ga proda mi samo amortizere inace su sa audija a4 pa sam moro sirit viljusku onu dole na prednjim amortizerima 1cm
stavljam dok budu gotove al nece prije utorka srijede pa
 
Malo zvuci nezgodna boja ali sto ne.probati ne valja.ni.kad je u svakoga.isti stil...bas me zanima.kako.ce.leci felge s tom bojom.mada mislim.ako ides na.neku drugu boju moras.je.i.dodat gdje radi.kontrasta...slaganja.i.to.....
Mada ne sumnjam.da ce uzivo izgledat mozda bolje....
I.meni.su mnogi rekli.kada sam.lakirao.felge da ne lakiram.u crno zatvorice auto.ali uzivo kad se auto vidi s tim.felgama.skroz druga prica....ne moze to.slika docarati kako to izgleda.....bacaj slike.cim.nabacis felge....
 
Naravno drug ne moraju ni sve iste biti
kao sto sam vec rekao ja radim u tu boju pa gdje puklo da puklo
Vise volim probat da vidim kako ce bit nego da odma lakiram sta zanam crno-sivo il neku tako standardnu boju pa da poslije bude mi krivo razmisljam eh kako bi bilo onako da sam uradio...
zato ako nista covjek mi lakira vidim par dana kako izgleda ako mi se nebude svidjalo skinem i odnesem ponovo da uradi u neku sto bi reko standardnu kombinaciju ili boju
a bice slike naravno odma dok budu gotove
 
postavljena led rasvijeta u autu imam samo ovu sliku

danas odo malo odat dogovorio farove DayLight valjda nisu u savrsenom stanju pa odo vidjet o cemu se radi pa vjerovatno uzmem ih
pa mozda i jos ponesto ako nadjem
 
Član
Znaci nisi uspio reparirati one gewinde sto si uzeo od mene ?

Sto se tice boje felgi, sta te briga cirkusis za svoj merak a ne tudji , a na bjelu boju mozes kombinovati koju god drugu sve moze fino da isgleda . . .

Te lajsne ili ofarbaj u boju auta ili vrati i donje djelove plastika u crno, kao i masku naprjed, previse je naprjed "beo"

PS. Ako farbas felge, ofarbaj kompletne, nemoj ostabljati rajf poliran, to je isfurano vec , samo komplet i onda jos koju nalju u istoj boji i bice OK. ;)
 
naprijed sam bio uradio zamjenili mi semeninge i ulje al su klipovi osteceni nisu imali onakve pa je to sluzilo nekih 2-3mj i ulje opet iscurilo pa sam uspjeo nabavit samo amortizere iste marke
a za lajsne branici i pragovi i maska su vec na lakiranju cekam da zavrsi pa da uradi i ove lajsne po vratima
a feluge vidjecemo kako ce biti pa zasad ostaje ona navlaka od inoxa na falcu pa vidjecemo kad se zavrsi kako to sve izgleda nebude valjalo ponovno lakiranje
pozz
 
Top