Passat 5+

Passat 5+

Drug da ti nisi slucajno iz Buca potoka bez uvrede ali ovo kod nas nekad zovu Buca potok style poslusaj raju skini plavo stavi smd bolje je puno i sto ti kazu barem i moje je misljenje tako da bi ti bila bolja kombinacija enterijera bijelo crno nego sa ovim crvenim jer nema sa cim da se slaze , passat kao passat strasno auto imam ga i sam nepoderiv je puno srece u daljim radovima ;)
 
Član
pozdrav drug
passi ti je odlican ali stvatno ta plava svjetla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poslacu ti slike od moga passija ako hoces pa vidi sta jos mozes da uradis
pozdrav
 
Član
hehe stavi smd skidaj plave ubacuj bijele...ma sto se tice pozicija upravu su za smd al unutra stavljaj i crvenu ako hoces...ostalo je super nego ti nama postavi slike kad ubacis smd da vidimo rezultat...;)
 
Član
nije mi jasno ove naljepnice ili kako se vec zovu pozadi TDI ,,kod tebe 74kw bi trebalo da bude samo I crveno ili sve bijelo TDI
 
POVRATAK U GARAZU
Kupljeno je dosta stvari i popravljaju se neke greske iz proslosti ...
pa idemo redom...
nemam sve slike al bice uskoro
Kupljen SCOOT RADIO CD NAVIGACIJA DVD 7" DISPLAY
Naslonjac za ruku kozni
Zamijenjene plave sijalice SMD bijelim
KW GEWINDE
Uradjena koza, sjedista tapacirunzi volan
Uradjen karbon crni
Kupljen chrom okvir oko mijenjaca
itd radovi su u toku pa ce biti jos toga

 
POVRATAK U GARAZU
Kupljeno je dosta stvari i popravljaju se neke greske iz proslosti ...
pa idemo redom...
nemam sve slike al bice uskoro
Kupljen SCOOT RADIO CD NAVIGACIJA DVD 7" DISPLAY
Naslonjac za ruku kozni
Zamijenjene plave sijalice SMD bijelim
KW GEWINDE
Uradjena koza, sjedista tapacirunzi volan
Uradjen karbon crni
Kupljen chrom okvir oko mijenjaca
itd radovi su u toku pa ce biti jos toga

 
Planirani radovi uskoro
-Ponovno lakiranje branika pragova i lajsni na vratima u bijelu boju
-distanceri 2cm
-Druge farove ljepse neke
-Kupiti maglenke
-xenone 3 seta (duga kratka i maglenke)
-El podizace za zadnja vrata posto ih nemam fabricki
-Maxagoni na ruckama od vrata
-Kupiti 2din blendu za DVD
-popraviti osvijetljenje na klimi posto je prestalo raditi vjerovatno sijalice
-I zaboravio sam naj vaznije feluge i gume vec su kupljene
feluge rijec je o Corniche Leger R19
Gume kupljene 235-35 R19
Zahvaljujem se kolegi Marexu na pomoci
poz
 
Fino fino, samo maska ti se ne uklapa sa nicim ta bijela, naj bi ti bolje legla skroz crna da se pari sa tim resetkicama u braniku, nez tako je neprimjetna sad.
Felge su mu fino legle :)
 
Fino fino, samo maska ti se ne uklapa sa nicim ta bijela, naj bi ti bolje legla skroz crna da se pari sa tim resetkicama u braniku, nez tako je neprimjetna sad.
Felge su mu fino legle :)
Maska uvjek moze se uradit karbonom u crnu konto sam samo ova rebra presvuc okvir da ostane bijel
Al prvo ce sve plastike msm(maska,branici,pragovi,i lajsne na vratima) na lakiranje pa uvjek se moze presvuc il ofarbat naknadno
 
Ne znam onda ce ti doc ko onaj stariji model doce ti manja maska vizuelno :)
Samo ti to pukni u crno sve bice 10x ljepse :)
Sta je zar su ti se ogulili msm branici i ovo sto je farbano ovi donji dijelovi?
 
Felge su žara druže....sto ne pokusas prvo masku u crno prije nego farbas lajsne mozda ce se bolje uklopit crna maska i sa lajsnama i galerijom mislim da bi bio dobar kontrast....
 
Ne znam onda ce ti doc ko onaj stariji model doce ti manja maska vizuelno :)
Samo ti to pukni u crno sve bice 10x ljepse :)
Sta je zar su ti se ogulili msm branici i ovo sto je farbano ovi donji dijelovi?
neznam vidjecemo drug kako ce biti pa... za sada ide u bijelo sve
Danas bas odbezeno sve majstoru na lakiranje trebalo bi za vikend biti gotovo
danas kupjen prednji branik drugi polovan posto je moj imao prije 1god dodir sa kukom golfa 2 pa je pukao i to je sredjeno al sad opet pokazalo malo gdje bio pukao a i ne uklapa se naj bolje zbog neceg kao da je kraci sa strana za 1cm
A branici se nisu ogulili kao ni pragovi jedini problem su one lajsne u dnu vrata pola lajsne plasticno druga polovina gumena pa ta gumena ako se nepazi ako zakacis negdje puca lak mora se bas bas pazit
 
Top