Passat 5 - potreban savjet

Passat 5 - potreban savjet

Radi se o passat 5 1.9 TDI 7 brzina ,2003 godiste , auto je ocuvano i garazirano , covjek a cijeni oko 13000 , sad me ineteresuje kakva je ta serija auta i jel se iplati uzet?
 
Član
djordjep je napisao(la):
Kakvi je to mjenjač u njemu ,7 brzina?!

pa valjda 6+1 rikverc

MawiGenius je napisao(la):
Radi se o passat 5 1.9 TDI 7 brzina ,2003 godiste , auto je ocuvano i garazirano , covjek a cijeni oko 13000 , sad me ineteresuje kakva je ta serija auta i jel se iplati uzet?

dobar motor,dobar je i mjenjac,kakava je oprema,vjerovatno je u full-u:icon_question:

ako je sve tip top onda nije skup
 
da mjenjac 6+1 jbg da "nekazem "ima sve osim koze jer neki se smiju na tome -.- , auto je ko iz fabrike covjek ga kupio novog i cijel ovrijemeje kog njeg cuva ga i licka rednovno servisirian ima servisnu knjjigu sve ama apoteka je sto se kaze
 
Član
Ako je tako kako ti kazes onda zasto ga ne uzmes, jer znas kakvo je auto i kod koga je i kao je pazeno i odrzavano... :cool:
 
pa to jest al ne znam boljim se da ne ispadne sta mladje ?? pa da se ne zajebem al jbg i pasat grmi sto jest jest
 

DLS

Početnik
bogam 2003 ..jos 6 brzina . a 13 hiljda..jos iz prve ruke ..nije muceno auto a joj. ja bi odma uzeo ,, moje iskreno misljenje ..ovde ce ti neki naglabat gluposti .. kao i uvjek ..a ja cu ti samo rec uzmi jarane necekaj da ode!!!
 
DLS je napisao(la):
bogam 2003 ..jos 6 brzina . a 13 hiljda..jos iz prve ruke ..nije muceno auto a joj. ja bi odma uzeo ,, moje iskreno misljenje ..ovde ce ti neki naglabat gluposti .. kao i uvjek ..a ja cu ti samo rec uzmi jarane necekaj da ode!!!

heh to jest ... he ajd vidicemo za koji dan javim jesmol pazarili ili ne :D
 

DLS

Početnik
MawiGenius je napisao(la):
DLS je napisao(la):
bogam 2003 ..jos 6 brzina . a 13 hiljda..jos iz prve ruke ..nije muceno auto a joj. ja bi odma uzeo ,, moje iskreno misljenje ..ovde ce ti neki naglabat gluposti .. kao i uvjek ..a ja cu ti samo rec uzmi jarane necekaj da ode!!!

heh to jest ... he ajd vidicemo za koji dan javim jesmol pazarili ili ne :D

odma ovde otvoris garazu .. malo ulaganja i odrzavanje i extra auto druze ..;)
 
Član
kupuj! 1.9tdi 130ks, 2003.g., prva ruka, uredna servisna? ne bi se sekunde dvoumio... najzahvalniji i najbolji motor za tu liniju auta, i godina mu je dobra u odnosu na cijenu, sto se tice prostranosti, udobnosti, auto je ladja... tako da... neznam sta cekas :)
 

DLS

Početnik
dado307 je napisao(la):
kupuj! 1.9tdi 130ks, 2003.g., prva ruka, uredna servisna? ne bi se sekunde dvoumio... najzahvalniji i najbolji motor za tu liniju auta, i godina mu je dobra u odnosu na cijenu, sto se tice prostranosti, udobnosti, auto je ladja... tako da... neznam sta cekas :)

de reci gdje bude ..ima musterija ako ti neces
 
Član
DLS je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
kupuj! 1.9tdi 130ks, 2003.g., prva ruka, uredna servisna? ne bi se sekunde dvoumio... najzahvalniji i najbolji motor za tu liniju auta, i godina mu je dobra u odnosu na cijenu, sto se tice prostranosti, udobnosti, auto je ladja... tako da... neznam sta cekas :)

de reci gdje bude ..ima musterija ako ti neces
sta mene quotas? :lol:
 

DLS

Početnik
dado307 je napisao(la):
DLS je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
kupuj! 1.9tdi 130ks, 2003.g., prva ruka, uredna servisna? ne bi se sekunde dvoumio... najzahvalniji i najbolji motor za tu liniju auta, i godina mu je dobra u odnosu na cijenu, sto se tice prostranosti, udobnosti, auto je ladja... tako da... neznam sta cekas :)

de reci gdje bude ..ima musterija ako ti neces
sta mene quotas? :lol:
a naviko budala quotat :lol::lol::lol::cool:
 
Top