Passat 5 1.9 TDI

Passat 5 1.9 TDI

Druze fin ti je passat al onda nemoj dzaba gewinde stavljat ako ces 16feluge bez 18-19coll nmj stavljat.sretno u daljim radovima
 
Član
vidjet cemo ako ne bude licilo ima povecavat i to max do 18 i to u najgorem slucaju al zakucavanje to kao u tebe ne pase mi...
 
vidjet cemo ako ne bude licilo ima povecavat i to max do 18 i to u najgorem slucaju al zakucavanje to kao u tebe ne pase mi...
Hehe, al onda ti i ne trebaju gewinde realno stavi dobre sportske opruge koje ce ti spustit auto 3,4 cm i cao, gewinde nemoj stavljat ako ga ne planiras zakucavati jer ces izgubit svu udobnost a nist neces dobiti s tim sto stavis gewinde na 16,17" felge.
Malo bez potrebe je to, al opet izvini tvoje auto i ti mozes da radis sa njim sta hoces :)
Sretno u daljnim radovima ;)
 
Član
haha ti mene navuko da ja od tebe pazarim opruge i gotovo razmisljam se jos drug bgm bio sam odlucio gewinde al felge ne planiram vece od 18 znaci ako se odlucim za opruge onda cemo praviti pazar sad si me bas naveo na razmisljanje u svakom slucaju hvala ti.....
 
haha ti mene navuko da ja od tebe pazarim opruge i gotovo razmisljam se jos drug bgm bio sam odlucio gewinde al felge ne planiram vece od 18 znaci ako se odlucim za opruge onda cemo praviti pazar sad si me bas naveo na razmisljanje u svakom slucaju hvala ti.....
Hahaha ne ne nisam ja takav, ja sam drug i samo sam te pitao posto si novi na forumu i zbog toga sam te pitao jer stvarno nove opruge mi skoro leze u garazi sad kako sam gewinde stavio i ne planiram ih prodavati al ok ako neko bas hoce prodao bih.
Izvini ti al ja ti samo kazem neke cinjenice kako to ide ako planiras opruge ili gewinde.
Ja da sam na tvom mjestu i ako ne zelis ici vise od 18ke felge stavi samo opruge i stavi neke 17ke felge dobre i to bi bilo to bice extra fin.
Al ako hoces extremno, onda stavi gewinde i stavljaj minimalno 18 do max 20 felgu, tako mi to radimo, imas mene i kolegu marexa koji smo stavljali i imamo i trenutno 19" felge, marex je cak stavljao i 20".
Razgledaj malo po forumu pa ce ti bit sve jasnije :)
 
Član
ma gledao sam drug al meni nie cilj spustanje i zakucavanje do dna cilj mi je ovo par sitnica zavrsit i onda ide cip i ostale zezancije oko motora a za opruge cemo se probati dogovoriti samo cekam dok mi felge kakve dobre stignu i da ih mjenjam pa sve u kompletu :)
 
ma gledao sam drug al meni nie cilj spustanje i zakucavanje do dna cilj mi je ovo par sitnica zavrsit i onda ide cip i ostale zezancije oko motora a za opruge cemo se probati dogovoriti samo cekam dok mi felge kakve dobre stignu i da ih mjenjam pa sve u kompletu :)
Aha ma samo polako, sve ce to biti kako treba.
A felge 17-ke su fine one original njegove sa Highline serije imao sam ja i stvarno su fine.
Pogeldaj po netu ja sam svoje prodao za 450KM sa gumama 17-ke.
 
Top