Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg by Marex - o5 felge: GTI 18"

@GuMi5: Ne stima ni meni dok ne legnu kakve 19" + gewinde, e tad bi to bilo to... :D

Evo danas sam dobio jedne fine felge, AUDI A6 fabricke, znam da su sa 2.7 TDI (ako sta znaci) :D :p

Trenutno se malo kotrljam na njima, evo i slika, a ujedno su stavljene i u oglase:





Moram se pohvaliti da auto nikad nije bilo udobnije i vozljivije nego na ovim felugama i gumama.. xD :D :D
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex - o5 felge: AUDI A6 16"

Sve su lijepe felgice, ali onih Keskinkih ne mogu ti prebolit...ono su najljepse felge bile za njega, ovo ostalo je samo da ima an cemu stajati ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex - o5 felge: AUDI A6 16"

19" + gewinde nema od toga nista, samo 17x9,5+ gewinde i na zemiju:icon_biggrin:...
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex - o5 felge: AUDI A6 16"

dobar, dobar passo gdje si uzeo masku bez zbaka ??
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: VIDEO !

Evo jedan video sa GTI felgama, nije nesto al' ajd, bilo mi dosadno pa sam skarabudzio nesto... :lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zLuJUx9zUYE[/video]
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: VIDEO !

Prelijep pasat i ove felge mu strasno leze ... ;)
Sto si mislio raditi prednju karambolku clean look, ako se bude para i zelje udaris cijelo auto u clean look, ubijes za zemlju i savrsenstvo od auto dobijes ... :icon_smile:
Sretno u buducim radovima :icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: VIDEO !

ove felge mu stoje ko skrojene , samo jos izvuci crne dijelove :cool:

p.s. dosadan video :icon_biggrin:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: VIDEO !

ma GTI felge mu stoje dobro,ali ne mogu se porediti sa onim crnim,vracaj ih pod hitno.A Passat je inace odlican ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: VIDEO !

Evo napokon slike nakon sto sam odradio nalje na cepove feluga, i stavio sam ove kockice na ventile...



I jos nesto:

 
RE: Passat 3bg by Marex: VIDEO !

odlicno odradjeno ;)

ova no photoshop je najbolja :D passat sa bbs-ovkama pa na dalje je bez greske, sve bolji i bolji :icon_smile:
 
Top