Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

kojee felge majko mila mislim d ce se i ove promjeniti ma extra passat na trecoj slici ti fali grudnjak na haubi..:D
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

Nista vise ne diraj ovo je perfektno :icon_smile::icon_smile:
Da je bolje nebi valjalo;);)
Svaka cast :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

kad god pomislim da je nadmasio sam sebe on me zajebe i uvjeri u suprotno, stvarno su ove fele jebenica, al ona totalna. svaki slijedeci korak je suvisan, ovo su ti tockovi:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

prelistao sam svaku stranicu..auto ti je stvarno odlicno i svaka ti cast na tome..!!! ;)
jedino sto me bode u oci su ti AUDI detalji na njemu..
ipak je to VW a ne audi..!
ali tvoje auto..ja samo kazem svoje misljenje..
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

Hvala momci na pozitivnim komentarima. :cool:

Sto se tice AUDI detalja to je islo uz one S-Line tockove, medjutim oni su skinuti a detalji ostali sto ne znaci da nisam i dalje u potrazi za nekim novim AUDI felgama. Ni ove nisu lose al' to je bio cisto refresh od S-Line.

Uglavnom za sad stoje i jedne a i druge. Mozda cu nesto farbati, polirati, kombinovati al' otom-potom, stim da bi naj radije neke trece uzeo u obzir (20"). :p :D

Hvala jos jednom i pozdrav! ;)
 
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

ma leze mu ove 19-ke savrseno :cool:
a audi detalji su bas kec na desetku,, vracaj audijeve felge
cim prije ;)
 
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

Samo ti mijenjaj feluge,jer sve jedne koje si stavio su mu ljepše ležale od prethodnih tako da samo čačkaj i refreshuj ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

Evo da ubacim dve nove slike bez novina, tacnije nedostatkom a to su folije. :D
...i da auto je vec lagano podignut za neikih 10-15mm ( Priprema za zimski setup)



 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

ma odlican opet nego jel folije zbog policije i sta bi za sjedista od CC jel mogu bez prepravki..;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Kožni enterijer

Vise manje i zbog toga jer sam u zadnje vrijeme na duzim relacijama i preko grane a i izbljedile su a na kraju krajeva cisto malo radi promjene, da ga malo otvori.

Sto se tice enterijera CC, jos nista ne znam, cekam da uhvatim vremena jedan dan da odem uporediti nosace dal odg. bar prednji ako da uzimam 100% a ni Volan nije iskljucen ako sicevi ne budu pasali... :D
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Nove slike i Video

Evo juce sam napravio jos jedan Amaterski video, cisto iz dosade a ponajvise sto me koci je obicni digitalac sa kojim snimam... :lol:

Evo ga: ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Nr7GcMTBIxI&feature=g-upl[/video]
 
Top