Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

Hvala puno momci, trudicu se i dalje! ;)

Evo jos koja usputna, da se bar na trenutak docara kako tockovi izgledaju uzivo, jer na svakoj slici iz daljine su kao celicare... :lol:



 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

dje's ovo zakacio karambolku i blatobran:D

stvarno su fele vrh,,dok ih nismo prodali bile su na petici crnoj, pa bas nisu dolazile do izrazaja, passatu puno bolje stoje:cool::cool:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

WOOOOOOOOOOOOW AIR MAXXXX WOOOOW
618px-JeanLucPicardFacepalm.jpg
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

@ArminM:

Hehehehhe, ma ima par sitnica koje se trebaju odraditi al' poslje zime, sad nema vajde... :)

A sto se tice feluga, msl. da nece ostati dugo ovakve kakve su, il' idu neke druge, il' u krajnjem slucaju cu ove da ispoliram ili ofarbam komplet u sivu boju, jos nista nez. al' za sledecu sezonu ide nesto drugacije... :icon_biggrin:


@Davor_:

:/
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

ja ne znam ni ko ih je lakirao u crno, takve su nama dosle, ali da ih ispoliras bile bi drama, ili cak sive
danas sam gledao a6 audija karavana, zakucan i sa sline felama, ne moram ti pricat koliko perverzno izgleda:cool:
 
Legend
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

planirao si ih polirati .....ma nikad !!! lijepo je to , ali ljepsu kombinaciju ovih felgi nisam do sad vidio , nista ne diraj druze moj ;)
 
Početnik
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

Sminka ti tikePa :cool: Imam iste :p


Aaa Passat :icon_rolleyes:

















PreDobar ;) :icon_biggrin:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

Audi RS čepovi? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Inače passat jako uredan.
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: Gewinde-Get Low

Opusteno ljudi jojj. Nisu njegove maxerice od cure su joj :D Jos onaj govori jedan imam iste pa zenski je model hahah :D Boka Passat ti je ;)
 
Top