passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

super felge, dobra podloga za neki DUB rider style, samo ga jos spustiti treba;)
 
Administrator
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

odlican izbor felgi i fino su sjele na paju... kao sto su ti rekli samo ga jos spusti i distancere nabavi....
pazi da ti ko ne skine te felge;)
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

Pa ljudi spustan je dovoljno gdje ce vise od 3.5...
Nasi putevi su fujj..A ja znam sta na passatu zapne uvjek..on se cini ovako visok...al plastika zastite motora je blizo zemlje i uvjek zapinje ona...I da spusti jos malo bio bi na zemlji sa plastikom...Mislim da ne grjesim jer je tako u mene..
Al ja cu gewinde uzeti samo zbog jedni stvari..Ovi VW showa sto se odrzavaju kod nas..Kad krenem spustim ga do poda,da bolje izgleda..a kad se vozim vratim ga na 4cm..

Samo jedan primjer kako je u mene sa 3.5 sa nizim se netreba zezati...jer ja i ovako zapnem...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30276718&id=1486532556
 
Super Moderator
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

predobar passat druze nek ti je sa srecom i da se navozas
felge su samo takve ali i prve su bile prejake
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

attachment.php

attachment.php





Stare jesu bile ljepse,ali ove su ipak novije,a mozda i kvalitetnije......;)

26072008009.jpg


VW-Passat_3BG_Kombi_2.jpg


72421-123.JPG



E ovo je ono sto bi ga "otvorilo u struku" hehehe..........
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

Ma znam ali od svih ovih meni su najljepse upravo one sto je i kupio tako da se sigurno nece pokajati ;)
 

emi

Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

pravo lijepo auto, neznam da sam ga vidio u gradu il nisam obratio pzanju.
sretno sa daljnim radovima:cool:
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove felgice

pozdrav raja, hvala na lijepim komentarima... lijepi su primjeri od kolege ali iskreno ni jedne mi se ne svidjaju. one previse chrom, a druge mi nekako :icon_question: za sada ostavljam ove sto su na njemu, sa proslim sam imao problema, trebao sam ih uraditi komplet, uhvatila ih neka hrdja, izgubile sjaj. to mi se nije dalo raditi. ove su mi naletile, svidjele se i kupio ih. neobicne su, uklapaju mi se sa autom 'krakovi, falc' sada mi preostalo da platim carinu i porez, vec sam narucio jos dijelova za njega pa mislim da ce ubrzo biti sve rijesenoo. hvala svima jos jednom
 
Top