passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Chuza je napisao(la):
Da da to je to,skloni pojacalo negdje sa strane da ti opet bude koliko toliko funkcionalan gepek,a za cinceve provuci ili kroz suvozacev prag ispod onih plastika ili kroz sredinu auta kraj mjenjaca pa ravano prem gepeku svejedno je ;);)

vjerovatno cu sa suvozaceve strane, ovo mi se nekako cini lakse, hvala ti na savijetu

passat2003 je napisao(la):
Jesi ga pokuso kako staviti tamo sa strana u gepeku nekako ubaciti i usput ti se ni kablovi nece vidjet ili ga stavi odnosno zavrni na sjedista ?

nisam, meni ovako izgledalo OK reko stavit cu ovako sve, nisam znao da se moze desiti problem. i onu bateriju sam stavio na kutiju aaaaj boze.... ma sredit cu ja to, moram obloziti kutiju i oko kutije moram neto raditi da izgleda malo lijepse pa cu usput naci mjesta za pojacalo
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

passat2003 je napisao(la):
to si spojio na ovaj origigi vw radio samo sto kod tebe ima jos changer kako sam vidio na slikama ako nisi mijenjao radio ...trebo si to poslikavat dok si radio provlacenje da imamo mi kad hocemo da znamo kako kuda (tako trebaju raditi ovi sto sami provlace i napraviti temu u projektima za provlacenje samo za tipove vozila) to bi nam olaksalo mnogo rad....a imas li sad xenone na pashi kako vidim imas ???


Eh da si u Sarajevu,ja bih ti to za 1 satak provuko te kablove,25KM i to je to,sve ti i provucem i spojim ;)

almir_20 je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Da da to je to,skloni pojacalo negdje sa strane da ti opet bude koliko toliko funkcionalan gepek,a za cinceve provuci ili kroz suvozacev prag ispod onih plastika ili kroz sredinu auta kraj mjenjaca pa ravano prem gepeku svejedno je ;);)

vjerovatno cu sa suvozaceve strane, ovo mi se nekako cini lakse, hvala ti na savijetu

passat2003 je napisao(la):
Jesi ga pokuso kako staviti tamo sa strana u gepeku nekako ubaciti i usput ti se ni kablovi nece vidjet ili ga stavi odnosno zavrni na sjedista ?

nisam, meni ovako izgledalo OK reko stavit cu ovako sve, nisam znao da se moze desiti problem. i onu bateriju sam stavio na kutiju aaaaj boze.... ma sredit cu ja to, moram obloziti kutiju i oko kutije moram neto raditi da izgleda malo lijepse pa cu usput naci mjesta za pojacalo



Kondezator moze na kutiju nema frke sa njim,pojcalo ono vec nemoze,znaci stavi ga negdje ispred kutije,jer ako ga stavis iza zatvorices ga i ono ce se slabije hladiti te se potom i grijati vise ;);)
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Eh sto ti nisi u tuzli il bjeljini pa bi se nasli nekako a mozda dodjem i do sarajeva uskoro ne znam gdje cu zeder ugradjivato mozda tamo pa cemo se cuti samo ostavi kakav broj ako slucajno dodjem....a
jeli ti ovo kondenzator sa strane kutije ili se varam,...ja sam konto kod sebe zakaciti pojacalo na sjediste zadnje ili sa strane staviti negdje ....ali dobro pricvrstiti zbog lopova nekim hebenim sarafima
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Chuza je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
to si spojio na ovaj origigi vw radio samo sto kod tebe ima jos changer kako sam vidio na slikama ako nisi mijenjao radio ...trebo si to poslikavat dok si radio provlacenje da imamo mi kad hocemo da znamo kako kuda (tako trebaju raditi ovi sto sami provlace i napraviti temu u projektima za provlacenje samo za tipove vozila) to bi nam olaksalo mnogo rad....a imas li sad xenone na pashi kako vidim imas ???


Eh da si u Sarajevu,ja bih ti to za 1 satak provuko te kablove,25KM i to je to,sve ti i provucem i spojim ;)

almir_20 je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Da da to je to,skloni pojacalo negdje sa strane da ti opet bude koliko toliko funkcionalan gepek,a za cinceve provuci ili kroz suvozacev prag ispod onih plastika ili kroz sredinu auta kraj mjenjaca pa ravano prem gepeku svejedno je ;);)

vjerovatno cu sa suvozaceve strane, ovo mi se nekako cini lakse, hvala ti na savijetu

passat2003 je napisao(la):
Jesi ga pokuso kako staviti tamo sa strana u gepeku nekako ubaciti i usput ti se ni kablovi nece vidjet ili ga stavi odnosno zavrni na sjedista ?

nisam, meni ovako izgledalo OK reko stavit cu ovako sve, nisam znao da se moze desiti problem. i onu bateriju sam stavio na kutiju aaaaj boze.... ma sredit cu ja to, moram obloziti kutiju i oko kutije moram neto raditi da izgleda malo lijepse pa cu usput naci mjesta za pojacalo



Kondezator moze na kutiju nema frke sa njim,pojcalo ono vec nemoze,znaci stavi ga negdje ispred kutije,jer ako ga stavis iza zatvorices ga i ono ce se slabije hladiti te se potom i grijati vise ;);)




njega necu skidati, neka ga..... da si blize nebi se ja j*avao s ovim, rado bih ti dao te pare da me rijesis muka. al znas sta ja volim, licno sam da radim sto vise mogu i ono pogledam i kazem radio ovo ono bla bla.........
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Jeste ono kad sam uradis daje ti motivaciju i sve to,al nekad ne treba pokusavati sam pogotovo na novijem autu mozes se sje22at dobro al sve u svemu almire ako imas mogucnost presvuci u boju koja je u gepeku bez onda ce ti leci bas extra---
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

passat2003 je napisao(la):
Jeste ono kad sam uradis daje ti motivaciju i sve to,al nekad ne treba pokusavati sam pogotovo na novijem autu mozes se sje22at dobro al sve u svemu almire ako imas mogucnost presvuci u boju koja je u gepeku bez onda ce ti leci bas extra---

ma to ce se presvuci 100% zima cim prodje. ja ne vozam njega, on je jos u garazi pa ne mogu kod ovih majstora za to. ma u granicama, sto mogu odraditi hocu a sad da se zajj s nekim opasnim stvarima ne
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

almir_20 je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
Jeste ono kad sam uradis daje ti motivaciju i sve to,al nekad ne treba pokusavati sam pogotovo na novijem autu mozes se sje22at dobro al sve u svemu almire ako imas mogucnost presvuci u boju koja je u gepeku bez onda ce ti leci bas extra---

ma to ce se presvuci 100% zima cim prodje. ja ne vozam njega, on je jos u garazi pa ne mogu kod ovih majstora za to. ma u granicama, sto mogu odraditi hocu a sad da se zajj s nekim opasnim stvarima ne

Ma ja samo opusteno nekad bolje malo vise sacekati pa uraditi kako treba neko se zzeznuti pa posle popravljati....samo nastavi tako ....
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

passat2003 je napisao(la):
almir_20 je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
Jeste ono kad sam uradis daje ti motivaciju i sve to,al nekad ne treba pokusavati sam pogotovo na novijem autu mozes se sje22at dobro al sve u svemu almire ako imas mogucnost presvuci u boju koja je u gepeku bez onda ce ti leci bas extra---

ma to ce se presvuci 100% zima cim prodje. ja ne vozam njega, on je jos u garazi pa ne mogu kod ovih majstora za to. ma u granicama, sto mogu odraditi hocu a sad da se zajj s nekim opasnim stvarima ne

Ma ja samo opusteno nekad bolje malo vise sacekati pa uraditi kako treba neko se zzeznuti pa posle popravljati....samo nastavi tako ....

upravo tako druze
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Ma drug,ima da bude pasonja glavni:icon_smile: samo polako :) abd u subotu da rijesimo vec dogovoreno i pola si zamisljeni zelja odradio ;)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

renault_fan je napisao(la):
Ma drug,ima da bude pasonja glavni:icon_smile: samo polako :) abd u subotu da rijesimo vec dogovoreno i pola si zamisljeni zelja odradio ;)

nadam se, et u sub ce abd krenut sredjivanje, idemo u akciju :icon_smile:
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Evo da se i ja nadovezem na sve ovo :D:D:D

Taj spojler na gepeku trazim od kako sam kupio auto,i nikako ga naci,nema ga nigdje :icon_mad: a i ako ima negdje van onda je bas,al bas skup...

Sto se tice gewindi nadam se da ne kupujes one sto si meni preporucio :D:icon_mad: :lol:

I taj zadnji nastavak w8 sto kazete zar je moguce da je tako jeftin u ovlastenim ??
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

taj zadnji spojler nije tesko naci koliko pricate
ima ga ali je skup

moze se i preraditi postojeci lip za w8 izduve
ali samo treba dobar majstor da fino to odradi

kad uzimate lip taj W8
imate verziju sa parking senzorima (najcesca ) i bez njih

150KM za obicni lip i nije bas jeftino
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

sta reci za ovakav auto nego da je odlican :cool::cool:, sretno u daljim radovima.
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

_vwfan_ je napisao(la):
sta reci za ovakav auto nego da je odlican :cool::cool:, sretno u daljim radovima.

hvala druze

ja cu vjerovatnoi kupiti u austriji, imam tamo prijatelja pa ce mi oni vjerovatno to nabaviti, sto se tice njegove cijene odmah da kazem poskupo je, sve ispod 150eura je jeftino ako nadjes. a gewinde nisu te ne brini se :icon_smile:

a ovaj branik i izlaz ja i dalje mislim da to nije moguce odraditi kod nas da bude poput originala, ja cu pokusati ako nadjem prave dijelove, ako ne onda je bolje da ostavim ovako kako je....
 
Top