PASSAT 35i

PASSAT 35i

ali bar one lajsnice po vratima se mogu skinuti.... provaj ovako uzmi fen i dobro zagrijavaj naljepnicu i odljepljuj... samo ako želiš može se to... dobro zagrij i mora ići,, puno je ljepše bez naljepnica ;)
 
Član
im-mijo-g2 je napisao(la):
ali bar one lajsnice po vratima se mogu skinuti.... provaj ovako uzmi fen i dobro zagrijavaj naljepnicu i odljepljuj... samo ako želiš može se to... dobro zagrij i mora ići,, puno je ljepše bez naljepnica ;)

Da da puno je ljepse bez njih a moram to pokusati a ja budala kupio ove po vratima to su kao neka zastita protiv korozije :)
 
Član
Evo malo kako izgelda po noci unutrasnjost,ali ovo nije kraj tek sam poceo raditi osvjetljenje. ;)

 
Član
Mali update ofarbana prednja mrezica na braniku
http://static.pik.ba/galerija/2011-08/slika-251785-2011-08-1313758878-velika.jpg
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
e tu se slazem u potpunosti :D samo rijesi onu bravu i raspali dalje ;)

Nema brige to se sutra mora rijesiti,i pomalo me turbina zabrinjava ali kao da je nadosla malo sada :lol: ne cuje se vise onoliko jako, vidjecemo sta ce da bude :)
 
Prijatelju odlican Passerati , a bas sam trazio nekog ko ima onu mrezicu na braniku da vidim kako izgleda, sad cu zbog tebe i ja sebi uzet, ona sto ide preko te plastika se sasula sva :icon_rolleyes: , moj passerati i nije bas nesto ali trudim se da ga odrzavam koliko mogu, morat ces sve radove slikat i postat pa mozda sta i prepisem od tebe, SVAKA CAST :cool::cool::cool:
 
Član
Djomla_35i je napisao(la):
Prijatelju odlican Passerati , a bas sam trazio nekog ko ima onu mrezicu na braniku da vidim kako izgleda, sad cu zbog tebe i ja sebi uzet, ona sto ide preko te plastika se sasula sva :icon_rolleyes: , moj passerati i nije bas nesto ali trudim se da ga odrzavam koliko mogu, morat ces sve radove slikat i postat pa mozda sta i prepisem od tebe, SVAKA CAST :cool::cool::cool:

Nema problema druze ;)
 
Top