PASSAT 35i

PASSAT 35i

Član
dobar pasaner, samo slike uploaduj preko imagesacka.us pa copiraj forum code ovdje

gdje si uzeo felge , ja sam takve identicno prodao s mog golfa podavno :icon_question:
 
Član
AnDel je napisao(la):
dobar pasaner, samo slike uploaduj preko imagesacka.us pa copiraj forum code ovdje

gdje si uzeo felge , ja sam takve identicno prodao s mog golfa podavno :icon_question:

Poz druze, felne sam nosio na farbanje kod nekog majstora bile su sive skroz marka je neka MW neznam sad koji je puni naziv te marke.
a jel se u opste ne vide slike ili?
 
Član
vide se slike samo ide desni klik pa open image in new tab :)

a ja sam ima iste ovakve felge MSW , isto i lakirane, 15ke pa sam kontao da nisu dosle do tebe :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
vide se slike samo ide desni klik pa open image in new tab :)

a ja sam ima iste ovakve felge MSW , isto i lakirane, 15ke pa sam kontao da nisu dosle do tebe :)

Aha nez nisu to te druze moj.
a jel se sada vide slike? :)
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobar passat, fine fele;)

Hvala puno :)


im-mijo-g2 je napisao(la):
spusti,zatamni i poskidaj sve naljepnice :cool:

Za spustanje i zatamnivanje se slazem ali da poskidam naljepnice nema teoretske sanse da ti samo znas kako drze ove naljepnice to je da ne povjerujes znaci nema sanse da se odlijepe pokusavo sam vec. :)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
fin passat, kultura bas :icon_smile:

Hvala kolega,samo mi je zao sto mi je crkao motor 2.0 benzinac :/ 115 konja i jbg a tad su motori bili skupi kad sam ubacivao i ubacim ovaj dizel koji me je kostao sa atestom i svim papirima 1500 km :)
 
Top