Passat 3 problem sa grijanjem

Passat 3 problem sa grijanjem

Član
Kao sto sam vec napomenuo imam problem sa grijanjem (thermo tronic)
Imao sam problem sa malim hladnjakom u kabini jer mi je pustao vodu, kupio nov hladnjak i izvadio cijelu tablu iz auta da bih dosao do tog starog hladnjaka,zamjenuo, medjutim kada sam sve sklopio i vratio na svoje mjesto ukljucim grijanje (TOPLO) nista samo mi duva hladan vazduh e sada ne znam u cemu je problem,hladnjak sam nov stavio. A sa starim hladnjakom sam imao toplo grijanje samo sto su mi maglile sajbe jer je pustao.
Plasim se da mi neka ''klapna'' ona sto preusmjerava vazduh npr samo u noge da duva ili samo u sajbu,da mi ona nije ostala zatvorena ali prosto je nemoguce jer one se pokrecu pomocu onih sajli.
 
Član
Pogledaj da ti nije spala sajla sa one klapne sto prebacuje na toplo-hladno, to ti je najdonja sa desne strane, mozda ti je ostala u polozaju za hladno!
 
Član
kornjas je napisao(la):
Najvjerojatnije nije dobro smontirano, neka sajla nije dobro vraćena.

Dejan 16v je napisao(la):
Pogledaj da ti nije spala sajla sa one klapne sto prebacuje na toplo-hladno, to ti je najdonja sa desne strane, mozda ti je ostala u polozaju za hladno!

E da i ja mislim da sam sajle izmijesao malo, jer nisam znao koja je koja, zar moze biti tu problem ako sam sajlu pogresno stavio msm imaju samo 3 sajle.

Dejan 16v je napisao(la):
Pogledaj da ti nije spala sajla sa one klapne sto prebacuje na toplo-hladno, to ti je najdonja sa desne strane, mozda ti je ostala u polozaju za hladno!

I da druze, jel mislis ona desna skroz tamo kraj motorica sto pogoni vazduh?
 
Top