passat 3 1.9D buka

passat 3 1.9D buka

so2

Član
pozdrav svima i nadam se da se niko nece ljutiti sto opet otvaram temu koju sam vec bio otvorio ali sad je malo drugacije...znaci da ponovim...naprijed u usisniku zraka,to je u passata mjesto gdje je znak VW,cuje se jaka buka...na leru kad radi cuje se neshto malo ali sto vise gasa veca je i buka...neki su mi govorili hidro podizaci i svasta neshto ali sad je na motoru uradjena generalka i promijen jeno je ama bas sve unutra...ali buka je ostala...evo ako neko moze da pomogne bio bih i vise nego zahvalan...evo snimio sam i kratki video da imate uvid o cemu se radi...hvala

http://youtu.be/6G2aIDXMuW4
 
Član
Pa jesi otvorio filter, stoji li dobro, jesi ga mjenjao, da nije neko crijevo probušeno,...?
 

so2

Član
OggyBoy je napisao(la):
Pa jesi otvorio filter, stoji li dobro, jesi ga mjenjao, da nije neko crijevo probušeno,...?

filter sam mijenjao,isto tako i onaj komad plastike to jest plasticno crijevo koje ide od znaka do ulaza u onu kutiju sa filterom.mijenjao sam cak i kutiju a i debelo crno gumeno crijevo koje ide od kutije sa filterom do tog nekog vraga sive boje iza motora...dalje ne znam,ako ima jos stra da bih mogao pogledati plz reci. :)
 

so2

Član
namikbh je napisao(la):
Kao nesto susti iza maske?*? Skini pogledaj ako nisi
pogledao si video?ne da susti nego bruji i to jako...i skidao sam ama bas sve i nije to brujanje neke plastike nego mislim da motor uvlaci previse zraka...mislio sam da ce doci na svoje nakon generalke ali isto sve...
 
Član
Ne kontam kako misliš da ti neko riješi problem preko tastature:icon_question:

Očigledno da niko nije imao sličan problem, inače bi pomogli ljudi, ima brdo tema gdje je to i dokazano. Možda su i preskočili temu, nisu vidjeli, nemaju vremena i sl., ne moraju odma' prozivke kako niko neće da pomogne, naprotiv.;)
 

so2

Član
OggyBoy je napisao(la):
Ne kontam kako misliš da ti neko riješi problem preko tastature:icon_question:

Očigledno da niko nije imao sličan problem, inače bi pomogli ljudi, ima brdo tema gdje je to i dokazano. Možda su i preskočili temu, nisu vidjeli, nemaju vremena i sl., ne moraju odma' prozivke kako niko neće da pomogne, naprotiv.;)

naravno da ne ocekujem da mi neko rijesi problem preko tastature nego da mi pomogne u rjesenju problema...da sam mislio da ne postoji sansa da se taj problem rijesi vjerovatno ne bih ni postavio temu zar ne mislis?!a PROZIVK kako niko nece da mi pomogne jer sam pomislio da je tema otisla malo dole negdje u zaborav pa rekoh da je poguram malo ;) uostalom postavio sam i video sto uveliko pomaze da se problem cak mozda i rijesi preko tastature...hehe ;)
 
Član
Ma ako je kvar imalo specifičan samo će se rijetki javit, raja se najviše javlja na općenite kvarove koji se ponavljaju u 100 tema :lol::lol::lol:
 
Član
Kako nisu majstori koji su to radili primjetili i rijesili problem,mislim da nije nista opasno ali treba dobro uho pa da se uvidi u kojem grmu lezi zec.
Preporucujem da odes do nekog boljeg servisa (npr.Nipex)na pregled samo da se ustanovi kvar, kasnije mozes popravljat gdje hoces.
 

so2

Član
kornjas je napisao(la):
Ma ako je kvar imalo specifičan samo će se rijetki javit, raja se najviše javlja na općenite kvarove koji se ponavljaju u 100 tema :lol::lol::lol:

:))))))

namikbh je napisao(la):
Kako nisu majstori koji su to radili primjetili i rijesili problem,mislim da nije nista opasno ali treba dobro uho pa da se uvidi u kojem grmu lezi zec.
Preporucujem da odes do nekog boljeg servisa (npr.Nipex)na pregled samo da se ustanovi kvar, kasnije mozes popravljat gdje hoces.

hahah...radio sam generalku u skodinom servisu as omercic...nisam im previse govorio o tome jer su me prije svi uvjeravali da je to do necega u motoru pa rekoh ako radim generalku to se podrazumijeva da ce nakon toga sve biti ok.budala i eto...a sad isto sve,i kad ih pitam sta je problem ako nije nihsta u motoru samo slijezu ramenima...hahaha...svi kazu kako to nije nista,ali ne voze ga oni pa ne znaju kolika je buka ;)
 
Top