Passat 2008 2.0 DSG mišljenja

Passat 2008 2.0 DSG mišljenja

Član
jel imao neko iskustva sa ovim autom,radi se o passatu 2008 godiste sa comon rail motorom i dsg mjenjacem tacnije to je ovaj http://www.pik.ba/artikal/7116215/passat-6-pasat-6/ u kombinaciji sam nekoj da mjenjam svidja mi se auto pa ako neko ima nesto pametno reci bujrum:cool:
 
Super Moderator
Pa sta te konkretno zanima?
Motor je dobar, commonrail, DSG mjenjac dobar, auto fin, fina oprema, fina sjedista, samo kakve 17'' ili ako si u mogucnosti 18'' i super
 
Član
allroad je napisao(la):
Pa sta te konkretno zanima?
Motor je dobar, commonrail, DSG mjenjac dobar, auto fin, fina oprema, fina sjedista, samo kakve 17'' ili ako si u mogucnosti 18'' i super

Uopsteno sve me zanima,kako je ovaj covjek napisao izgleda i da leti:lol: hehe,unutrasnjost mi se najvise svidja i mjenjac naravno,jest da je karavan,njih sam dosad izbjegavao al privlaci me mjenjac i komfornost a i motor je ok po ovome dosad sto sam se informisao nema problema nikakvih,
 
Super Moderator
Pa jesam ja kazem ti da je dobar mjenjac, al racunaj vec na ovoj kilometrazi jos malo pa plivajuci.. ne mora znacit al uglavnom tu je to negdje
 
G

GoPlay

mnogo je presao :)
skoro ce te cekati zamjena sitnih dijelova koji nisu bas jeftini.
mislim da ti je bolji vrabac u ruci nego goluba da ganjas :)
 
Član
pa nije to punto nit corsa da se cudite tolikoj kilometrazi za 5 godina starosti, to je karavan porodicno auto , za njega je 200 000 skoro pa nista ako je auto redovno odrzavano.
 
Član
Vozao sam ja ovaj DSG jedno godinu dana, i što se tiče mjenjača odličan je, mada sam vozio auta s boljim i uglađenijim aut. mjenjačima.... a koliko sam ja primjetio ovaj 2.0 ima malu turbo rupu, odnosno odmah neprima gas. Ništa od ovog što sam napisao mi nebi smetalo kad bih naišao na stvarno dobar i očuvan primjerak.
Probaj auto pa vidi
 
Član
Yellow je napisao(la):
Vozao sam ja ovaj DSG jedno godinu dana, i što se tiče mjenjača odličan je, mada sam vozio auta s boljim i uglađenijim aut. mjenjačima.... a koliko sam ja primjetio ovaj 2.0 ima malu turbo rupu, odnosno odmah neprima gas. Ništa od ovog što sam napisao mi nebi smetalo kad bih naišao na stvarno dobar i očuvan primjerak.
Probaj auto pa vidi

hvala na savjetu;)
 
Super Moderator
Ma nisam ja htio reci da je auto puno preslo, 200 000 je nista to je nikakva kilometraza, nego sam mislio reci da tad neki od portrosnih materijala odu...jbg sta bi sad tako je, al on ima da predje jos 3 puta ovoliko bez problema ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
Ma nisam ja htio reci da je auto puno preslo, 200 000 je nista to je nikakva kilometraza, nego sam mislio reci da tad neki od portrosnih materijala odu...jbg sta bi sad tako je, al on ima da predje jos 3 puta ovoliko bez problema ;)

I da potvrdim ovo od kolege, kolega mi je uzeo Fabiju s ovom kilometražom, i jbg, uvjek traži nekakvo ulaganje, potrošni dijelovi su zreli za mjenjanje, diskovi, pločice, amortizeri, el. podizači, MAF.... nabere se. Znači, s nekim tko poznaje VW i tko ima volju, dobro pretresi i pregledaj auto i sam ćeš donijeti najbolju odluku
 
Član
Yellow je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Ma nisam ja htio reci da je auto puno preslo, 200 000 je nista to je nikakva kilometraza, nego sam mislio reci da tad neki od portrosnih materijala odu...jbg sta bi sad tako je, al on ima da predje jos 3 puta ovoliko bez problema ;)

I da potvrdim ovo od kolege, kolega mi je uzeo Fabiju s ovom kilometražom, i jbg, uvjek traži nekakvo ulaganje, potrošni dijelovi su zreli za mjenjanje, diskovi, pločice, amortizeri, el. podizači, MAF.... nabere se. Znači, s nekim tko poznaje VW i tko ima volju, dobro pretresi i pregledaj auto i sam ćeš donijeti najbolju odluku

noviji je od mog audija 7 godina,a nije velika doplata,a po meni se uvijek ima ulagati,bitno je da je auto bez neke mane a sitnice ko sitnice......
 
Top