PASSAT 2- Kako ubaciti sjedista od golfa 4

PASSAT 2- Kako ubaciti sjedista od golfa 4

Član
Pozdrav raja. Znaci u pitanju je passat 2 sve je slicno kao i kod golfa 2, i kupio sam sjedeze ovakve
ef0fd979a982e3041298b4d2900026ee.jpg
i sve znam znaci da nosace moram zavariti svoje, i podesavati sebi, ali volio bi znati zadnje sjedeze koja je najbolja solucija da sjedu fino.. ako ima koja caka uvijek je dobro za cuti. Hvala svima koji odgovore.. ovakav passat je u pitanju ( policiju zanemarite haha)
10d7c58bf1bc0e36f6349e894f276f9b.jpg

636e768f44d029f896b8a20dc448222f.jpg
 
Član
Da li Passat ima rupu ispod zadnjeg sjedista u koju uđe donja spužva sjedišta, kao što ima Golf 2 ?
 
Član
Da bas tako kao u golf 2 drug .. i preko njega idu nosaci, meni prednji ja riktam kako hocu, a zadnji hocu li morati variti orginalne nosace kao u golfa 4 ili da zavarim stare na njih?
 
Član
Znaci moram zavariti ma nesto cu kombinovati hehe
Uglavnom kad odradim sve bit ce slika ..
Ako ko ima jos savjeta slobodno nek komentarise ili ko se je susreto s tim..pozz
 
Ako ti sta znaci zadnje sjediste od Golfa 3 pase na saraf u Golfa 2 ili Passata 2 licno radio.E sad koliko se razlikuju cetvorkina sjedista od trojkinih ne znam :)
 
Član
Ako se dobro sjecam pisao je da mu je lakse bilo navariti klizače od passat-a delfina u golfa i onda sjedista uklopiti nego prepravljati sama sjedista ( ovo se odnosi na prednja sjedista ).

Lp
 
Član
Gotovi su prednji sve je sjelo kako treba, ostavio sam orginalne nosace samo ih pomjerio na odredenu mjeru koja mi treba, i naprijed zavario L profil s kojim sam fiksirao sjedez.. sad sve moze i po dubini se pomjerati i sve.. znaci ko bude radio nek se obrati..
Ostaju jos zadnja da ugradim, kad ugradim bit ce komplet uslikano pozz svima
3a36110082c960996b611116f5cfd127.jpg
 
Top