Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,zavrSeno..slike)

Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,zavrSeno..slike)

Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

Lijepo izgleda,na takvo auto i ne treba puno djidja.A fino i povuce tih 130? ks :cool:
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

.nOKe je napisao(la):
lijep autic
jel imas kakvih planova za tuning ?

a imam ali nista extreme,bar za sada samo lagano,a detaljnije cu pozeti za nekoliko godina,sad samo obicno sminkanje.....
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

Schumi je napisao(la):
Lijepo izgleda,na takvo auto i ne treba puno djidja.A fino i povuce tih 130? ks :cool:

povuce al nije to to,ipak automatik,nemozes presaltat kad hoces,ode u obrtaje.....al dobar je ko nije trkac...

Frenkie-3B je napisao(la):
dobro doso u club passata,lijep pashaga svaka cast ;)

hehe,hvala hvala, moze bit jos ljepsi samo treba novaca....:lol:
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

fin pasat ekstreman,boja mu stoji nema sta,ekstra limuzina,samo skini to sa prednjih sjedista. p.s bez ljutnje;)
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

goran je napisao(la):
fin pasat ekstreman,boja mu stoji nema sta,ekstra limuzina,samo skini to sa prednjih sjedista. p.s bez ljutnje;)

hahahahahaha,ma kakva ljutnja,pa ljudi smo,ma ni meni se to ne svidja,ali tu je vise radi funkcionalnosti,jer je po sredini ova bez koza,ali nije glatka kao normalna koza,pa sad ako si imalo prljav sve ostane...inace davno bi ja to bacio....:lol::lol:
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

super paša :icon_smile: čuvaj ga sad dobro dok je snijega od ludaka i leda :lol:
 
Legend
RE: Passat 1.9TDI 3BG

Lijep Passat drug... vidim da je DI crveno, nego koja je oznaka motora?

AJM?
ASZ?

Ili neka druga?


Poz... i cuvaj ga dobro, ta auta vrijede dosta...
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

Gori koliko je dobar, narocito ova boja sto mu stoji, a rijetka je :cool:
Moj prijedlog: ako vec hoces hromirane rucke na vratima, skidaj ove sa kruzicima i nabaci prave.
Svako dobro!
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

@Liga
Drug neznam ti stvarno cim vidim napisat cu,koliko ja znam da je 101KS..

@Trubo
A jeste pravo je rijetka ova boja crvena pogotovo da je Highline.....nezz stvarno kad sam kupovo dvoumio sam se sta da kupim ove skroz hromirane ili sa kruzicima,i odlucim se za ove,one su mi nesto puno zatvorene bile,monotonija..haha:lol: ma neznam mozda u buducnosti odlucim skinuta pa nabacit neke druge...hvala na prijedlozima

a i ostalim clanovima puno hvala ;)

Jos kad bi negdje uspio da nabavim ovu navigaciju pravo bi bilo...ev obecao mi je Got2be da ce pokusat naci nesto...
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG

Dobar to je passaner skroz;)
Boja kako vec rece neko je jako rijetka a prelijepo mu stoji:cool:

Posto neznam koju navigaciju trazis reci da ti i ja vidim ovde u TZ posto se susrecem sa dosta opreme za vozila:123:
 
Top