Passat 1.9 tdi SYNCRO... UBRZANJE VIDEO

Passat 1.9 tdi SYNCRO... UBRZANJE VIDEO

*

Linkovi
dc0ec994e89430b0373b3c45ffa077c1.jpg



ej evo slikica moje vozilice....stize jos*

Linkovi
db30bee8b1961c5c2cbe91cc1de3c221.jpg
 
Član
RE: slike

Fin autic, mislim da su ti ove felge premale za njega, i jel se meni cini ili je druga slika nesto u PS-u radjena tj prednja fela je potamnjena ako se ne varam
 
Član
RE: slike

obavezno il vece felge il druge i ovo sto si nazad izveo nestoji mu.al u svako slucaju sretno u daljim radovima:cool::cool::cool:
 
RE: slike

upravu si prednja jest radjena...a i jesu premale al na proljece stizu 17-ke...dosta toga sam na njemu uradio unutrasnjost,motor i neke stvarcice svana..prednja maska,zadnji kraj....bice jos toga...pozz...s

fiat_hgt je napisao(la):
obavezno il vece felge il druge i ovo sto si nazad izveo nestoji mu.al u svako slucaju sretno u daljim radovima:cool::cool::cool:

hvala...uzet cu u obzir...i molim vas da me neko uputi kako funkcionira forum jer sam novak..hvala
 
Član
RE: slike

nije sto si mi komsija buraz,sve to stoji,al ovaj pasonja je jedan od boljih,,jos da imas vozacku bilo bi sve ok,,,al nije bitno,dat cu ti ja svoju kad ti bude trebalo:):)
 
RE: slike

naziv teme promjeni,fino napisi passat taj i taj,motor taj i taj ;)

a pasonja...kak bi ga otvorilo,kad bi ofarbao donji dio auta,ovo crno u boju auta :icon_smile: :icon_smile:
 
RE: slike

farbanje je planirano za proljece i lajsne i donji lip,jer nisam htjeo sad radi soli i kamencica..hvala na prijedlogu

ArminM je napisao(la):
nije sto si mi komsija buraz,sve to stoji,al ovaj pasonja je jedan od boljih,,jos da imas vozacku bilo bi sve ok,,,al nije bitno,dat cu ti ja svoju kad ti bude trebalo:):)

hvala a i vozacka dolazi u januaru...hehe

hvala svima...
 
Član
RE: slike

sarajlic haris je napisao(la):
farbanje je planirano za proljece i lajsne i donji lip,jer nisam htjeo sad radi soli i kamencica..hvala na prijedlogu

ArminM je napisao(la):
nije sto si mi komsija buraz,sve to stoji,al ovaj pasonja je jedan od boljih,,jos da imas vozacku bilo bi sve ok,,,al nije bitno,dat cu ti ja svoju kad ti bude trebalo:):)

hvala a i vozacka dolazi u januaru...hehe

hvala svima...



ajd onda ces moc s jaranom zutim da se ganjas,dugo nije razbio auto:):)
 
RE: Passat 1.9 tdi SYNCRO...

lijep passonja nema sta,malo kerektura sminke i obavezno zakucavanje bice raketa :cool:
 
Član
RE: Passat 1.9 tdi SYNCRO...

Dobar pasat, samo još kao što i ostali kažu nove felge 17-ke i spuštanje i biz će perfect:cool:
 
Član
RE: Passat 1.9 tdi SYNCRO...

Dobar pasha,,,nekoliko prijedloga pa proberi ako to se sta svidi,ako ne onda nista
vece fele npr 18ke,i spustiti
ovaj donji dio auta,crne plastike farbat u boju auta
krov u crnu boju
zatamniti stakla
farovi angel eyes,stopovi kristal il led kako ti volja
sklonit znakove s zadnjeg djela
na zavrsetke ausuha vece rore,,,,
eto,,,pozdrav
 
Top