Parkirano vozilo koje nije registrovano

Parkirano vozilo koje nije registrovano

G

GoPlay

8yri1y.jpg


Kombi je problem

9sv4p3.jpg
 
Član
-Suki- je napisao(la):
amcibald je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
koliko vidim smeta te komsijin auto koji je nekretnina, stoji na regularnom parkingu, dok ti svoj nemas gdje parkirati?

Druze samo procitaj od pocetka pa ces da vidis da li sam rekao da mi smeta,ili sam pitao kako zakon "ZAKON" nalaze za neregistrovana vozila koja duze "DUZE" stoje parkirana na ulici. Sam sam rekao da nije rjesenje da auto zanesem tim obimom da smeta prolazu. i neznam od kad je dvosmjerni put regularni parking za takva vozila. pa jos kad padne snijeg a moras auto spustiti ili ga zaletit uz brdo,vjeruj nije jednostavno.

jos nisam konkretno procitao sta je tvoj problem, kada bi to objasnio mozda bi ti se i pomoglo....ponovo pretpostavljam da je problem nekretnina na regularnom parkingu, a parnig mjesta je sve manje i manje, ti dođes iz grada i nemas gdje ostaviti svoj auto i prvo sto te iznervira je ta nekretnina...jel tako ili ne?




Netrebas mi ti pomagat. javljas se na temu bez ikakvog smisla (u vidu zakona policije ili komunalne inspekcije). Na ULICI ne na parkingu. netrebas pretpostavljat nego citaj neregistrovano auto na ulici. I tema moze lock konacni odg je dao "tvrdoglavi" i nema potrebe dalje raspravljat na temu.
 
Top