Parking u Sarajevu

Parking u Sarajevu

Oko 20 tog sam planirao Provozati se malo po Bosni i u Sarajevo stati malo duze prohodati curom po gradu nije ona nikad bila, a ja sam bio samo par puta kad sam bio mladji tako da ga pravo slabo poznajem.
Pitanje je gdje ima dobar i siguran parking da moze nisko auto doci i da je siguran od kradje i provale??
Imam par prijatelja kojima su razbili staklo auta i ukrali par stvari.
Nadam se da cu sresti neke od forumasa, a ko prepozna auto nek mase i blica pa cemo na kafu :icon_smile:
 
Član
Jedan od sigurijih je Jadranka parking ima video osiguranje i zastitar u kucici al tesko da ces moci sa niskm autom ondje.... isto dobra solucija je BBI centar.. kao sto kazu nigdje nije sigurno... ugl ako se sretnemo sviram obavezno ;)
 
Član
Da ga pred policijsku stanicu parkiras, nisi siguran da ti ga nece obiti. Al eto, BBI nije los izbor, mada se placa, pa se spremi na to. Dole ti ga niko ne bi trebao dirati, al ponesi sa sobom sve vrijedne stvari iz auta, da ti ne razbiju prozor zbog neke gluposti...
 
a joj vas ko da Enza vozi , samo izvadi player i ponesi vrijedne dzidze koje su vidne za oko i mozes ga buraz ostaviti i kod mene u ulici kod katedrale bez placanja nece ti ga niko dotaci;) ne sekiraj se ostavi u BBI ili bilo koji parking koji se naplacuje i bit ce to sve ok nemoj crnjacit
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
a joj vas ko da Enza vozi , samo izvadi player i ponesi vrijedne dzidze koje su vidne za oko i mozes ga buraz ostaviti i kod mene u ulici kod katedrale bez placanja nece ti ga niko dotaci;) ne sekiraj se ostavi u BBI ili bilo koji parking koji se naplacuje i bit ce to sve ok nemoj crnjacit

upravo tako i da enza vozi ne bi bilo razlike
;)
 
Član
Parkiras u Hrasnom onda lagano prosetas Vilsonovim setalistem (radnim danima od 17 sati je zatvoreno za saobracaj, a ne radnim danima i danima praznika zatvoreno za saobracaj citav dan), dodjes do Vrbanje onda lagano biraj kojim ces putem prema Carsiji. A nazad, ako budete umorni na tramvaj i upoznas i tu stranu gradskog transporta :) Izadjes na Socijalnom i idi prema autu. Gdje god u Sarajevu da parkiras samo nemoj nista vrijedno ostavljati u autu i to je to ;)

Sretan put :cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
Trenutno mi je garaza prazna, ako zelis mozemo se cut pa da parkiras.
 
Top