Parking u Sarajevu, pomoc..?

Parking u Sarajevu, pomoc..?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ona ulica sto ide od bbi-a pa dole pored fisa i ispod predsjednistva (a mislim da je ta ulica oznacena), koliko ja znam jeste jednosmjerna, nezz kako se zove...

EDIT: ovako kako je on oznacio ispade da skrene na semaforu kod tramvajske na skenderiji lijevo kod one zgrade sindikata, pa gore desno do bbi-a, a to nije dozvoljeno, jer je tu jednosmjerna. znas da tu samo izlaze auta...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ona ulica sto ide od bbi-a pa dole pored fisa i ispod predsjednistva (a mislim da je ta ulica oznacena), koliko ja znam jeste jednosmjerna, nezz kako se zove...

mis irbina ta jeste jednosmjerna

emire znaci sa obale lijevo kao na drugoj slici ulazi u Radicevu ulicu koja nije jednosmjerna 100% i izlazi direktno pred BBI ;)
 
Član
a nezz ti ja koja je radiceva :D

uglavnom ovo kao na prvoj slici ne moze, jer ulazi u zabranu. to je ona ulica sto je kod tramvajske na skenderiji, a ona je samo izlazna iz ove sto prodje iza predsjednistva...

bilo kako bilo, idi po slici 2 i nema problema, skontaces, nije nikakvo mudro slovo, samo laganice i pazi se debila koji se prestrojavaju kao da nikoga nema na cesti osim njih (naravno i taxista, oni spadaju u tu prethodno navedenu kategoriju) ;)
 
Član
:D mozes kako hoces, samo ako budes isao na ovu prvu sliku, pazi da te ne vidi policija i da ti ne ide niko u susret :lol:
 
Član
niksa je napisao(la):
emire znaci sa obale lijevo kao na drugoj slici ulazi u Radicevu ulicu koja nije jednosmjerna 100% i izlazi direktno pred BBI ;)

to je onda ona sto je buybook u njoj, ok za nju, nisam na nju ni govorio da je jednosmjerna, nego ona sto se na semaforu kod tramvajske skrece lijevo tj. ne skrece jer nije dozvoljeno :D
 
Član
procitaj postove svoje zato sam i reagovao inace si u pravu
ulica gjde je buybook se zove Radiceva a ta druga Mis Irbina ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
mora kao na prvoj, jer je ta jednosmjerna sto si ti na drugoj oznacio... ;)

hahah tek sad vidjoh sta sam napisao, obratno sam mislio :lol:

mislio sam da je na prvoj jednosmjerna, al et pogresno napisah. halalite, cekam rezultate nekog ispita, pa sam ko na staklenim nogama dok ne vidim da sam prosao :D
 
Član
MrShadow je napisao(la):
Hehe, sad je sve jasno.. Hvala na pomoci..

jos nesto, nemoj se iznenadit ako te u sarajevu neki drot zapise ako pjehoke predjes negdje gdje nema pjesackog ili na semaforu dok je crveno za pjesake :D

pogotovo tu oko bbi-a vole pisat :icon_biggrin:
 
Član
jarane bolje mu je u bbi, jer covjek rece da ce oko 12 doci, pa pretpostavljam da ce ostatak dana prije tekme provesti negdje po gradu. umrijece dok dodje do grada, pa kasnije do stadiona, pa onda ponovo kasnije gore do te garaze. naravno ako ne zeli taxi placat, a cisto sumnjam da neko hoce "bacat" pare ako ne mora...
 
Član
Ma garaza je extra, al hocu da se zezam cijeli dan po gradu, zato sam se odlucio za BBI...
A TAXI po Sarajevu je katastrofa i ne bih ga placao vise, za 10 min voznje ti uzme 10 maraka.. U Tuzli se za 10 maraka mozes vozat cijeli dan u Taxiju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top