Par slicica, oklopnih vozila - Iraq >UPDATE<

Par slicica, oklopnih vozila - Iraq >UPDATE<

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Par slicica, oklopnih vozila - Iraq

Tipo16V je napisao(la):
Kod nas bulex neki dan jednog otpustishe sto je ECP sliko i ubacio na youtube ... i tebi se demobilishe haman :))))
Mi imamo Volvo FH12 Emplove ... u recoveryu ... inache nam ostalo ne treba :) na srecu ....
Imate li uparmored suburbane ???

ma jebesh ih vise.... al drugo je youtube... a i to je tesko skroz povezati osim ako ti nisi licno na snimku... a i youtube je nazalost zabranjen SmartFilterom hehe.... tako da nije frka... ma imam sve komade opreme... i armored suburbane cca 98.000$ a ustoalom nista i ne vrijedi na njemu osim tih ojacanja... gori su od Logan Dacie :D:D:D po meni.... :):)
 
Član
RE: Par slicica, oklopnih vozila - Iraq

Pa kakvih smo mi imali kreacija u ratu to je za nevjerovat. Bio je jedan golf 2 obložen šahtovima od kanalizacije, ja mislim da mu tenk ništa nije mogao hahaha

Šteta tih slika ja više nemam
 
Početnik
RE: Par slicica, oklopnih vozila - Iraq

vala ... ja sam nakon one astre jedva ceko da se vratim da zadrobim mog excursiona ... ko chamac ...
 
Član
RE: Par slicica, oklopnih vozila - Iraq

a dobro.. sto se tice drobljenja... vozila sa slike... najjace je bilo kad se vraim u bazu pa sjednem u ovog Volva FH12 420 konja... pa mu nakon zavrsene misije prikolicu ostavim negdje... pa izvlacim maximum... po pravcima... znala je kazaljaka skoro i da se zalijepi... a ovaj Mercedes Actros 3348 tj 480 konj e on je prica za sebe... automatic a ide kao lud... ubrzanje kad je prazan nevjerovatno... sve je to lijepo... jer nije tvoj... kod kuce je vec drugacija situacija...
 
RE: Par slicica, oklopnih vozila - Iraq

oj golf 2 oblozen sahtovima,oj bojane sto nemas te slike,joooj,samo u bosni! :)
 
Član
RE: Par slicica, oklopnih vozila - Iraq

Ko se smije tudjoj nesreci ?
Zanimljiva vozila,ubacujte jos slika ako imate,ne morate samo vozila nego inace i zanimljivosti jer mislim da to zanima vecinu raje sa foruma :D
 
Član
RE: Par slicica, oklopnih vozila - Iraq

Schumi je napisao(la):
Ko se smije tudjoj nesreci ?
Zanimljiva vozila,ubacujte jos slika ako imate,ne morate samo vozila nego inace i zanimljivosti jer mislim da to zanima vecinu raje sa foruma :D

Potpis
 
Član
evo i mali update......

16MAY07063.jpg

53.jpg

Copiade475.jpg

DSC00013.jpg

DSC00045.jpg

DSCF0967.jpg

DSCF1066.jpg

DSCF1086.jpg

DSCN0316.jpg

DSCN0762.jpg

DSCN0781.jpg

DSCN0784.jpg

DSCN1267.jpg

DSCN1624.jpg

RSCN0503.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top