Par jako dobrih radova sa neta.

Par jako dobrih radova sa neta.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo par slika na koje sam ostao zabezeknut stvarno odradjeno pih.

1.
kyfd5.jpg


2.
rlxu8g.jpg


3.
5kehaf.jpg


4.
i408t3.jpg


5.
m77thf.jpg


6.
24v8nq9.jpg


7.
n15nxk.jpg


8.
w8pzip.jpg


9.
2ibdj7o.jpg


10.
2z5szfn.jpg


11.
10moi39.jpg


12.
207b909.jpg



Stvarno nemam komentara vidite i recite
 
Član
slika 2 mi nije nešta posebno djeluje ko početnička,vidi se da je brušano ali nema sjena i refleksija samo brush...

slika 3 po meni niđe veze rad,spustito bezveze,nije znao ni felge obijiti slika na boku je mogla i bolje se uraditi,a spojler i auspsi su smješni :D

slika 4 takođe bezveze,neznam što si uopšte to stavljo ???
obični početnički rad

slika 5 djeluje fino urađeno prednji branik je prenizak i nije boja uklopita, zadnja feluga je loše postavljena,to ne bi reko da radi baš neki profi jer imam slike od auta sa koji je skido djelove,dok ovi pro crtaju sve...

slika 6,odudara prednji branik ne prati linije auta djeluje da je kriv,i zadnja feluga je krivo postavljena...

ostalo je ok svaka čast kako rade,ali mi se ne sviđa taj način rada,
naročito ovaj bobiman pretjeriva,meni je ljepši realan stil...
 
pa i nije bas svaka dobra po meni

ova slika 3 najgora
auspuh uopste nijje paralelan sa autom odnosno nije isto okrenut kao i auto lose spusten ima milon greski na ovoj slici broj 3

a treba naci samo roobioe i jos ove malo poznatije sto zna tarik za njih
da vidite sta su radovi

samo da edoze dodje naso bi on greski tonama:)
 
Član
vidio sam vecinu ovih radova i to davno....prvi mi je najbolji, a takodje mi se svidjaju ovi u art fazonu pogotovo golf....
 
Član
1. Ne znam vama,al meni ova prednja felga izgleda veca od zadnje...svjestan sam da se radi o kosoj projekciji,al mi nekako opet previse,zadnja nije toliko daleko da bude tolike razlike,a obicno se zadnja stavi veca,ak je vec to bio cilj,nekako mi ova rupa za rezervoar cudna,gornji dio su ostre ivice,a donji nekako zaobljeno,koji ce klinac ovakvom autu 2 antene,pa nije onaj un-ov land rover :S po meni,ima previse usisnika,ovoliko zraka ni boingu ne treba...na haubi,ovaj lijevi osigurac,jel namjerno il greskom ostavljeno da nema onog kaisica ko na desnoj strani...nikad necemo saznat:D fin rad,vodjeno paznje o detaljima
2. Svidja mi se,kulturno,zadnja felga je mogla bolja biti,al nije ni ovako strasno...a i fali falc,hehehe,poneka refleksija dobrodosla
3. Pogled na spojler na zadnjoj haubi sve govori,krsh
4. Fina fokunjara,mutni farovi,mrtve felge,ubise ga,nerealne,cudan fazon s intercoolerom
5. Civinjara extra,glup fazon s volanom na retrovizoru,i s ovim displejom,a nazad rollbar,valjda je auto trebalo bit za trke,sta ce mu displej,fin motorni prostor,prag cudan,negdje ima,negdje nema sjena,zadnja felga losa
6. Audi je cool,glupa ideja sa ovim izduvom,ako za to sluzi ova rupa,ima tragova brusha ispred prednje felge na braniku,ostalo je cool,kvalitetno
7. Trudio se neko,i dobro radi,al po meni,previse
8. Zanimljiva ideja,extra odradjena,al kad autu uzmes felge,uzeo si mu sve,nije vise auto
9. Sve fino bajno,al gdje su retrovizori i kakav je ovo motor,isto u crtanim?
10. Extra boja,fale sjene pod autom,ima extra ideja,zanimljiva ova s maglenkom
11. Tuuu mač for me
12. Felge i lijevi far kriza
toliko od mene,u frci sam,al vecina radova je bolja nego sto ja radim :D
sta cu kad sam ljenguz,hehehe
 
Član
0. je džapaniz fazon,nije lose samo zadnji branik odskace vidi se iza gume 1D a treba bit 3D..
1.nije lose samo na haubi lijevi otvor se trebao ravnat po lijevoj obrvi onoj sto ide od spica svjetla i maske kao sto je ravnat i desni otvor..
2.boze sacuvaj.feldzoni losi ne idu na ovo auto,nije ih trebao farbat ako ne zna,ovako ispade i disk i celjusti i ona praznina izedju plava koda unutra ima plavu neonku,zadnji spojler takodje 1D
3.odsjeko branik sa coolerom i zaliejpio tako isto i pragove,auto nije spustano ovako itgleda ko dzip,plus sa ovom farbom koda je blindirano,hauba spustana direktno na far ovako je zatvoris i razbijes far direktno :)
ostali nisu losi samo je vecina nerealna jedino audi(zajebava ga ona cijev iza prednje gume valjda je auspuh),honda i impreza su ok
 
Član
aa ne znam sta da ti kazem ima bezze radova a ima i betoniranih a ovi sto su betonirani vjeruj da ne rade sa misem od 10 maraka nego sa misevima preko 2000 dpi (ako rade sa misevima) a vjerovatno svi rade sa tabletima tako da...

btw: ja sebi planiram uzet tablet en' ima u plusu 166 km 20x15 cm :/
 
Član
knoxville je napisao(la):
aa ne znam sta da ti kazem ima bezze radova a ima i betoniranih a ovi sto su betonirani vjeruj da ne rade sa misem od 10 maraka nego sa misevima preko 2000 dpi (ako rade sa misevima) a vjerovatno svi rade sa tabletima tako da...

btw: ja sebi planiram uzet tablet en' ima u plusu 166 km 20x15 cm :/

umene je laserski miš 1600dpi,kakvi su tek ti preko 2000 :cool:
ja sam imo prije onaj jeftini miš teško je raditi sa njim :D
 
Član
jbg to radis kad ti dodje,ja ako jednom prekinem samo 5 minuta vise ga nikad ni ne zavrsim vazna je ideja i izvedba te ideje sto realnije to bolje;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top