Papire za stranca, MOGUCE ili NE????

Papire za stranca, MOGUCE ili NE????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja. e ja imam sljedecu situaciju. Rodjak mi je uvezao golfa III 98 god 1.8 benzin.Golf je sila opremljen ima ABS, klimu,profilisana sjedista sa naslonjacem za ruku, metalik sivi,remus.

Sad mene interesuje da li postoji neka sansa da se taj Golf prevede, registruje il sta vec sve treba da se uradi. Ako je moguce kako se krecu cijene odrade tog posla i ima li neko da je to radi da podijeli sa nama iskustvo i kaze kako to se radi???
Nemoj da zamjerite ako sam napisao neku nebulozu, početnik sam :lol::lol:
 
BHT Ovisnik
opce poznato da mora biti staro max. 7 god. ,najbolje ako imas kakvog dobrog mehaničara,il cak ako je to on uzet i prepakovat sve to u drugog
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
opce poznato da mora biti staro max. 7 god. ,najbolje ako imas kakvog dobrog mehaničara,il cak ako je to on uzet i prepakovat sve to u drugog

znam da je poznato 7 god max, ali imal kakve sanse da se to uradi ispod ruke, na crno, prekucavanje broja, il tako nesto, slabo sam upucen:icon_confused:
 
Ne mozes ga registrovati na nase tablice.. Ako je auto registrovano u inostranstvu i traje jos registracija uzmes lijepo saobracajnu, zeleni karton, kod notara napravis punomoc na svoje ime i mozes se neko odredjeno vrijeme vozati ovdje! Pazis kako vozis, bez glupiranja i tako tih stvari i nece ti pravit policija probleme! Sad koliko ti je isplativo, ako kontas jedno godinu dana u vrh glave to auto voziti pa ga rastavit u dijelove isplati ti se, ako kontas godinama se vozat, to okaci macku o rep!
 
BHT Ovisnik
prekucavanje normalno da moze,sve je to rizik:icon_smile: ostalo ispod ruke nemoze nista,osim da ga regujes na nekoga vani odakle je dovucen i izvadis punemoc,neznam tocno kako to ide
 
haz0r je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
opce poznato da mora biti staro max. 7 god. ,najbolje ako imas kakvog dobrog mehaničara,il cak ako je to on uzet i prepakovat sve to u drugog

znam da je poznato 7 god max, ali imal kakve sanse da se to uradi ispod ruke, na crno, prekucavanje broja, il tako nesto, slabo sam upucen:icon_confused:

Pa moze se na crno sve, a zar bi volio da ne mozes navece zaspat, da molis Boga kad te policija zaustavi da ne podju detaljno ispitivat auto! Jer nikad ne znas kad te iz cistog mira moze odvest na tehnicki i provjeriti, znam ja svi kazu "de ba kolike su sanse za to", al' zamisli da se to desi, bolje ti okani se corava posla, caba ces probleme imati samo!
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
prekucavanje normalno da moze,sve je to rizik:icon_smile: ostalo ispod ruke nemoze nista,osim da ga regujes na nekoga vani odakle je dovucen i izvadis punemoc,neznam tocno kako to ide

prosto receno bez rizika nema ni profita, a u mom slucaju da okacim sve mačku o rep:lol:

almir_gr je napisao(la):
haz0r je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
opce poznato da mora biti staro max. 7 god. ,najbolje ako imas kakvog dobrog mehaničara,il cak ako je to on uzet i prepakovat sve to u drugog

znam da je poznato 7 god max, ali imal kakve sanse da se to uradi ispod ruke, na crno, prekucavanje broja, il tako nesto, slabo sam upucen:icon_confused:

Pa moze se na crno sve, a zar bi volio da ne mozes navece zaspat, da molis Boga kad te policija zaustavi da ne podju detaljno ispitivat auto! Jer nikad ne znas kad te iz cistog mira moze odvest na tehnicki i provjeriti, znam ja svi kazu "de ba kolike su sanse za to", al' zamisli da se to desi, bolje ti okani se corava posla, caba ces probleme imati samo!

jbg upravu si, da drhtim kad ih vidim :icon_confused: ko ga j*e onda okacit macku o rep sve:lol:
 
nadjes kakvu tricu havarisanu sa nasim papirima i preneses broj šasije na tog stranca :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
i eto registrovana na nase table :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
nadji papire ( sto je jako tesko za G3 naci rijetki su i kad izlete koji odma se to proda)
prekucaj kvalitetno i goni niko ti nece gledat u to i ako se dobro odradi libo te taki suti i vozi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top