Pali se lampica od grijaca

Pali se lampica od grijaca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
01092011025.jpg

By ibisevicadmir at 2011-09-02
juce ujutro upalim auto i poce mi blinkati ova lampica i nikako se ne gasi dok vozim, ja nisam znao sta znacii odem kod majstora kaze da je od grijaca lampica,a rade mi stop svijetla i kaze da ce morat na dijagnostiku:icon_mad::icon_rolleyes: jel imao ko slicnih problema
 
Član
neki dan mi se upalila ta lampica na golf 4 i tamo vamo sta je nisu radila stop svjetla otisao onaj stop salter ispod papucice kocnice sta se nalazi cca 30 km dio sa mjenjanjem i lampica se ugasila.
a sad posto kazes da tebi rade svijetla onda moze biti svasta nesto bez dijagnostike ili dobra majstora tesko da ces ovako pogoditi metodom rekla kazala.
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
neki dan mi se upalila ta lampica na golf 4 i tamo vamo sta je nisu radila stop svjetla otisao onaj stop salter ispod papucice kocnice sta se nalazi cca 30 km dio sa mjenjanjem i lampica se ugasila.
a sad posto kazes da tebi rade svijetla onda moze biti svasta nesto bez dijagnostike ili dobra majstora tesko da ces ovako pogoditi metodom rekla kazala.

znam da nema nista bez dobrog majstora koji ima iskustva sa ovim problemom,al opet dobro dodje svaki savjet i informacija:icon_rolleyes:
 
Administrator
na dijagnostiku i sve ce ti reci...

vjerovatno da ti je neki grijac otisao, ako rade stop svjetla :)
 
Član
Vrlo moguće da je stop salter... meni je na g4 isto bilo čak neko vrijeme su stopke nekad radile nekad ne...obrati pažnju na to provjeri par puta...a najjednostavniji rješnje ti ej dijagnostika ;)
 
Član
meni kada je otisao stop prekidac, svijetlila epc lampica, al ne uvijek, isto kocnica, nekad radi nazad svjetlo nekad ne... bilo do prekidaca ni 20km... dijagnostika i zacas izbaci gresku, haya
 
Član
u utorak radim dijagnostiku,mozda ce naci i jos koju gresku u kompjuteru jer sam imao nekih problema i prije o cemu sam ovde pisao....jest me krenulo:icon_mad:
 
Član
danas sam rjesio problem,problem je bio u grijacima,2 su bila crkla zamjenio sve cetiri i to je to:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top