Pada snijeg, mogli bi malo driftati!

Pada snijeg, mogli bi malo driftati!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
raja netreba snijeg za drift!!!!!!!!evo ima tema na forumu..mislim klip..pa pogledajte...i mislim da je ovako sigurnije jer po snijegu moze bas da zanese!!ukrades od stare dvije tepsije i eto!!!!!!!
http://www.bhtuning.com/ruski-drift-t-35384.html
 
evo jedan video koji sam snimio prije 2 godine sa svojim passatom b5, driftanje i J-turn, ali snimano je iz auta pa se i ne vidi najbolje
http://www.youtube.com/watch?v=hEfem7Oge90
 
haha... dobri zvucnici u passata :icon_biggrin: a imao sam zelju ove godine snimiti iz vana kako izgleda taj J-turn ali izgleda da nema snijega ove godine vise...ali kada je bio ja nisam imao vremena :icon_sad:
 
Član
heheheh snijeg je drama, de triza nadji te klipove iz auta to ni ja nisam vidio... kud me ebe anlaser, sad cu upalit mareu niz brdo i odo se zaebavat...
 
Član
Hehehehhe, ma sto to ne rijesavas, to ti je dzabana kvar a toliko znaci, kad se sijetim koliko sam se ja zezz sa tim alnaserom jedno vrijeme.
 
Član
Ljudi, evo koliko je sati, sad udjoh u kucu:D
Od punog rezervoara ostalo je pola:D
Nemam snimak, bio sam sam i SAMO zbog licnog uzitka!
Mnogo me nervira sto su mi ljetne gume i uz to polu-celave:icon_mad:
Napatio sam se, nece da povuce:icon_sad:
Uzivajte, ljudi, nece zima vjecno:cool:
 
Član
Mi smo se jucer vozali na jednom parkingu, bilo je 10-ak auta, "ulizali" neku stazicu i voze jedan iza drugog, sa 15-ak metara razmaka.

Bas je to mocno onako vidjeti... :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Mi smo se jucer vozali na jednom parkingu, bilo je 10-ak auta, "ulizali" neku stazicu i voze jedan iza drugog, sa 15-ak metara razmaka.

Bas je to mocno onako vidjeti... :D

Ne da je mocno, nego premocno:cool:
Pretprosle godine sam driftao u BG-u na parkingu buvlje pijace sa jos 6 momaka:D
Driftaju lole, a ja upadam sa sluzbenim kombijem, Ford Transit:D
Stadose sa strane, popalise svjetla, uzese kameru, snimaju i valjaju se od smjeha:lol:
Najbrzi auto, sluzbeni auto:lol:
Samo, naidje interventna pa smo se razbjezali, a ako neko naleti na neki snimak kombija, molio bih ga da mi proslijedi, mozda sam ja akter:D
Ne uzeh broj od momaka i nikad nisam pogledao snimak:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top