P: Volane i airbag

P: Volane i airbag

Član
Volan 4 kraka-golf 5 kao i odgovarajuci airbag za nejga
Volan 3 kraka-golf 5 kao i odgovarajuci airbag za nejga
Volan 4 kraka-holf 4 bez airbaga

Svi su bez ostecenja i tragova koristenja!

Cijene po dogovoru ;)
 
Član
Evo slika cijene na PM koga interesuje posto svak ima svoje neke... pa da se ne bih peglao... ;)

GOLF 5

golf53kraka.jpg


golf54kraka.jpg


GOLF 4

golf44kraka.jpg



Da napomenem jos jednom da su oba airbaga prodana, znaci "goli" volani ;)

Upssss ovo sam bio pripremio danas, znaci ovaj od golfa 5 sa 4 kraka je zavrsen ;)
 
Član
Ček jesam li skontao kako treba: imas volan 3 kraka za Golf 5 bez airbaga?

Koliko para de mi fisni na PP...
 
Član
Nasao sam i airbag za ovaj volan sa 3 kraka i ostalo pa ako ko hoce izvolite
PS: airbag je izletio :icon_smile:

Evo slike, malo je losiji kvalitet al...
 

san

Član
legionar je napisao(la):
Nasao sam i airbag za ovaj volan sa 3 kraka i ostalo pa ako ko hoce izvolite
PS: airbag je izletio :icon_smile:

Evo slike, malo je losiji kvalitet al...



drug kolko para je ovaj air bag?
 
Član
Gledam slike ovog airbaga što je izletio,ovo se ne može ništa napraviti:icon_sad:
Konto sam da nesto barem kombinujem da nije ona zastitna plastika pukla pa da jastuk iz svog prebacim u ovaj ali ne moze izgleda...Ako uspijem naci airbag negdje da je citav zavrsit cemo taj volan...
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Gledam slike ovog airbaga što je izletio,ovo se ne može ništa napraviti:icon_sad:
Konto sam da nesto barem kombinujem da nije ona zastitna plastika pukla pa da jastuk iz svog prebacim u ovaj ali ne moze izgleda...Ako uspijem naci airbag negdje da je citav zavrsit cemo taj volan...

Jbg, airbag odmah otisao cim sam postavio oglas, a ova plastika se moze uraditi da ti onaj u Visokokm presvuce volan u kozu, samo nemas onda ispravan airbag :D
 

san

Član
drug imas li samo air bag da je izletio ne komplet volan samo air bag 3 kraka i kolko bi bio para? Pozdrav
 
Top