p.s challenge radovi i ocjene

p.s challenge radovi i ocjene

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eo svi radovi
pls soryy zbog:icon_sad: kasnjena ima sam obaveza kao sto reko iso u zenicu oko nekih papira nije vazno:icon_biggrin:

glasatjte kao sto cu i ja glasati;)


ryu

velika:)


noke

velka:)



tinmachine88

velika:)

ja(fast..tuning20):icon_biggrin:

velika:)

knoxville

velika:)

remblender

velika:)

allroad

velika

djama

vleika:)


jeleuskas(neznam ko radi njegov brat ali je prijavljen na noke
profil):icon_idea:

velika:)

cico mevle

velika:)

trozic

velika:)


trozic 10
ryu 9
noke 8
tinmachine88 7
knoxville 6
cico mevle 5
allroad 4
remblender 3
jeleuskas(murinho) 2
djama 1

vako svi glasajte
 
Član
10 cico mevle
9 remblender
8 ryu
7 allroad
6 fast..tuning20
5 jeleuskas
4 knoxville
3 noke
2 tinmachine88
1 djama




ryu je dobro uradio samo još da su spojleri u boji auta,ostalo je sve ok...


noke,previše liči na koncepta,kao da su na golfa 5 w12 samo staviti
farovi od četvorke,ideja je dobra ali izgubio se onaj look četvorke jer je sve sa petice...


tinmachine88,za početnika dobo radiš,samo nastavi vježbati i biće još bolje


fast..tuning20,dobra ideja,LSD si dobro uradio,najveća mana su ti stakla jer
su pretamna za razliku stakal na vratima koja imaju odsjaje šajba je off,
boja je čudna,ali sve u svemu zanimljiv rad...


knoxville,kao prvo bija je slabo urađena i stakla,prednja je feluga dobra ali je zadnja loše postavljena,prerade su dobre ali najveća mana je boja jer nije sve usklađeno....


remblender,zanimljiv rad i žemska :D,branik je dobro urađen ali mi ne leži na četvorku,boja je dobro urađena,bad look felne.. dobar rad i žemska :D


allroad,prerade su dobre,bilo bi bolje da nisi mjenjao pozadinu,s obzirom da si još početnik dobro urađeno...


djama,kao prvo nisi trebao okrećati auto,djelovi su dosta zamućeni to najviše utječe na kvalitet rada,samo vježbaj biće bolje ;)


jeleuskas,feluge u dobro postavljene ali su zamućene,kao i prednji branik,
šajba je nešto izblijedila..


cico mevle,prednja feluga je uredu,zadnja je zaumućena,prag je čudan,
i retovizor je zamućen,branik fino urađen,
još malo da si radio bočnu stranu bilo bi puno bolje,ali razumijem nisi imao vremena i ja sam jedva završio nisam radio 2 dana kako treba...
 
Super Moderator
Trozic 10 (cisto i bez greske i ideja extra....nema sta komentarisat :D )
ryu 9 (svidja mi se ova race izvedba a nije pretjerivanje... ima nekih sitnih greskica al dobar rad)
cico_mevle 8 (cist je rad i nije lose zamisljeno... neobican branik)
remblender 7 (zanimljiv rad al nije moj stil... malo pretjerivanja sa spojlerima i poneki djelovi zamuceni)
noke 6 (nije los rad fina prosirenja na vratima al opet pretjerivanje sa spojlerima i haman kopija petice)
knoxville 5 (zadnja felga ti je oduzela sve bodove i nastavak na prednji branik nije fin... ostalo moze proc... da si felgu ljepse uklopio bila bi bolja ocjena ;) )
fast...tuning20 4 (ne zbog razloga sto si i ti mene ocjenio sa 4 nego tako se potrefilo... nije losa ideja i fino napredujes al dosta zamucen rad i nekih djelova koji se nisu uklopile... sitnice)
tinmachine88 3 (rad je cist ali nerealan i izgledaisto u crtanim filmovima... ne svidja mi se stil ali fino uradjeno i dosta cisce od nekih)
jelauskas 2 (malo izmjena vise neki light tuning a i prednji branik nisi uklopio ni boju potrefio.. u sustini nije lose...)
djama 1 (puno mutno jedino ti desno svjetlo fino gori ostalo je dosta zamuceno u neprecizno... probaj popraviti neke stvari brushom...)
 
eo da napisem razloge glasanja

trozic vaoma dobar rad svidjami se sto je vvaoma realno uradjeno
jedniu gresku primjetima na prednjoj gumi kad si briso gumicom malo si se zahebo i kod zadnje felge previse kontrast povecan
al rad je;);):icon_smile:

ryu
takodje dosta realno uradjeno samo mi ova hauba nekak cudno izgleda neznam sta je ali je i u tebe:cool:

noke:)lud rad skroz dobro odrradjeno ali ipak nisi dobio ni 9 ni 10
zato sto nisi istao na tuning ali dobro je

tinmachine88 jednostavno mi se svidja rad

knoxville sve sto ti je allroad reko ja ti zelim reci

cico mevle neznam dobar rad neznam sta bi ti reko

allroad jako puno svijetlo nisi trebo u bjelu boju on ipak zasluzuje drge boje tamne i one otvorene a felge previse mutne nemozes vidjet ni oblik na braniku usisnike si lose rezo kao i retrovizor lose ofarbo ali sve u svemu ok rad

remblender brzo si s ovim radom nisi ga nesto ni spustio a vala ni chuniro ovaj brenik prednji izgleda previse produzeno a pozadina mi se nikako nesvidja neznam sto ali jednostavno:icon_surprised:

jeleuskas dobar rad razlog sto si dobio 2 je to sto si samo uradio prednji branik bad luck spustio i felge stavio ja vis nista nevidim

djama

razlog zbog 1 los branik (mutan) i boja nekako ko mutna cudna izgleda prljav oprei ga :lol:
 
ocjene radova objasnjenja

trozic
rad bez velikih gresaka uspio sam nac samo dvije male a to su na prednjoj gumi malo zadebljanje na jednom mjestu kao da ima gutu a druga je da malo branik odbija al je skroz neprimjetno (mislim na boju) bar na ovom desnom dijelu auta odnosno na nasoj lijevoj strani
refleksije predobro odradjene cestitam ovo na staklima wou pravo je

ryu
lose iskruzena prednja guma prag nisi uklopio kao kao ni baranik(prag: ima stari i na njega naljepljen novi bez uklapanja boje nit supljine nit ista)prednji branik samo na mojoj lijevoj strani malo nedovrsen, kod usisnikaa imas dvije boje i to od cijevi za intercooler i boja unutar usisnika crna i ljubicasta trebo si bolje iskruzit i od cega je refleksija na donjem desnom dijelu branika od sunca il zgrade al ni jednog nema na slici u tom smjeru

tinmachine88
e pa tragovi smudga na bocnom dijelu auta gdje je bila lajsna, prag si pokusao uklopit al nisi zavrsio trebo si kao sto sam reko i ryu za prag i zadnji blatobran nisi u donjem djelu dovrsio nema one linije blatobrana prema pragu, prednja guma slabije iskruzena ostalo je super takva ideja je bila kod mene da napravim prednji izgled golf5 zna allroad al sam se predomislio.

remblender
samo si trebo stavit malo refleksije na autu od djevojke veoma malo ostalo dobro je al samo sjena auta je slaba na osnovu sjene djevojke (pogledaj to) branik dobro lego sam malo prag nije skroz malo i vidi se da je slikano u studiju hehe salim se za ovo zadnje

allroad
prvo sto sam uocio je svjetla boja a gume (ne felge) pretamne, malo ti je zadnja felga pobjegla u lijevo, kod prednje gume malo ti se vidi stari prag mislim orginal i prilikom farbanja suvozacevog retrovizora izgubio si liniju retrovizora ostalo je dobro ispalo
ah sta uradi ovo sa donjim djelom branika ovo u lijevom cosku nisi trebo ovo spustat i ako si zadnje staklo zatamnio trebo si i na drugoj strani isto tako.

djama
nisam trebao ni zumirat a uocio sam dosta gresaka: malo su ti felge prevelke, branik i prag sigurno skinuti s male slike pa mutni i to previse kako si okreto auto stavio si mu volan na desnu stranu i nisi trebo zatamnjivat shajbu

knoxvile
prvo sto sam primjetio je da si sliku razduzio odnosno stisno odozgo al to nije bitno toliko jer si mozda tako htio malo duzi auto sto znaci da je zvjer al zamjerka na zadnjem blatobranu jer si zaboravio izvuci gumu napolje zajedno sa felgom a unutra si je produzio malo neslaganje boje na lijevoj strani auta a sto kaze trozic nije boja dobra knoxvile je stavio refleksiju ovog grada na vrata pa mislite da je boja razlivena sam jest neslaganje boje kod, kako sam gore naveo, zadnjeg dijela auta

noke
svjetla slabo odradjena al zamjeram sto si ured sve stavio s golfa 5 na golf 4 i to ti je jedna velika greska cime te stavljam na predzadnju poziciju

fast..tuning20
nije dbro lego u pozadinu(nema refleksija neba niti bilo cega), boja lose odradjena nema linija auta izgubljene prilikom farbanja, neonke slabo odradjene izgleda da nisi vidio pravu neonku upaljenu uzivo, ako si vrata otvorio onda se dio pozadine mora vidjeti kroz otvor.

jeleuskas
od golfa 4 napravio peugeot 306 stara tipa 2000 godiste heheh branik odbija bojom i svjetloscu


ocjene:
trozic 10
remblender 9
tinmachine88 8
ryu 7
knoxvile 6
fast..tunin20 5
allroad 4
noke 3
jeleuskas 2
djama 1
 
Član
trozic - 10
jeleuskas - 9
ryu - 8
knoxville - 7
cico mevle - 6
allroad - 5
tinmachine88 - 4
noke - 3
remblender - 2
fast..tuning20 - 1
 
Član
Decki ja ga nisam zavrsio tek sam jucer poceo al cu ga prestavit onako eto kao moj tuning..Moja 3 favoritna auta koja su mi se jako svidjela

1.Trozic svaka cast majstore
2.Cico jako fino odradjeno auto sa originalnim djelovima prednjeg branika napravio si auto kako spada svaka cast.
Ryu Jako fino odradjeno

decki sve pohvale od mene odlicni radovi.
 
Član
trozic, knoxvile, remblender, ryu, allroad... extra..... po meni ovako treba golf izgledati bez mnogo dzidza....... :cool:
 

Ryu

Član
probacu da budem kratak ;) i ako je ko gledo Top Gear S12E06,ocjene ce na neki nacin ic ko onaj Hammondov Excellence/Embarrassment graph ;) da se neko ne naljuti bez razloga i ne pita me "sto ova ocjena..."

noKe - ja protiv tebe nista nemam ;) uvijek si imo dobrih radova,al ovaj mi izgleda ko da su farovi od 4-ke zalijepljeni na W12 GTi 650,da su barem felge razlicite...

tinmachine88 - ima par sitnih greskica,al posto si ti pocetnik necu sad da peglam,lijep rad,dobra ideja...

fast..tuning - imo si dobru ideju za pocetak,al je otisla u pogresnom smjeru :( losa kombinacija boja,losa podloga,par mutnih dijelova,losh neon...

knoxville - jedan od realnijih radova,dobar izbor prednje karambolke,lijepa boja...ne volim puno detaljisat,al eto,zadnja guma je presiroka,felga nekako previse uvucena unutra,ima nekih jos sitnica oko kruzenja,al ko sto reko...

Remblender - sve mi se svidja (pogotovo "zracni jastuci" na ovoj curi) samo je prednja karambolka nekako previse nadzidzana,da je bilo manje ovih mrezica i lampica :(

allroad - dobra ideja sa pozadinom,al na auto si potrosio previse izbjeljivaca ;) felge su ti malo otisle u krivo,zadnja guma presiroka...al bice bolje...practice makes perfect ;)

djama - dosta mutna karambolka i prag (skinuto sa auta premale rezolucije) dobra ideja al,realizacija zaostala...

jeleuskas - da zanemarim ove mutne dijelove,opet mi se ne svidja,cim na cesti vidim auto da je prednja karambolka spustena do ceste,a ostalo nista nema,ni zadnju ni side skirt,odma mi nesto dodje...

cico mevle - najljepsi farovi od svih radova,dobar zvucnik unutra ;) ima nekih mutnih i coskastih dijelova,pogotovo retrovizor bode ochi,malo i karambolka sto se tice mutnoce donji dio...al najvise ovaj otvor za intercooler,jede malu djecu ;) znaci to ti je presudilo naprijed...

Trozic - znam da je ovo tvoj stil,al svaki ti rad skoro isti :( pohvale za detalje dobro odradjene,felge dobre,lijepa karambolka - iako kako sam vec reko,vec vidjeno...sad malo loshe,prednja guma malo izduvala,zadnja preeeshirokaaa (al necemo puno detaljisat,sto se tice prednje) ovaj bad look se moze realnije odradit,al sve u svemu,odlicno...pohvala za podlogu...

znaci za ono sto sam na pocetku reko ko u top gear,sta bi me stid bilo vozit po cesti ide manja ocjena...

10 - Trozic
9 - Knoxville
8 - Remblender
7 - noKe
6 - cico mevle
5 - tinmachine88
4 - allroad
3 - fast..tuning20
2 - djama
1 - jaleuskas
 
aj super šta nas je 11 na kraju to mi drago.... ima super radova...svaka čast svima na trudu ;) .... ocjene postam veceras...pozz
 
Član
evo i od mene

cico mevle
noke
trozic
tinmachine88
remblender
knoxville
fast..tuning20
ryu
allroad
jeleuskas

a sto se tice mog rada znam da je ocajan ali ne mogu na ovom ps cs4
nemam ni brusheva ni nista sto sam imao na ps cs2 :)
 
evo napokon i ja nisam mogao prije ;)
10 trozic (bolest...da mogu dao bi i više)
09 RYU (super rad, donor gume drugacije boje, al to je sitnica)
08 Remblender (čisto i kvalitetno iako mi se ne sviđa takav stil tuninga no ne gledam na ukuse...žemska isto 8/10)
07 Allroad (sviđa mi se ideja najviše od svih ali je previše bluranog, pozadina se ne uklapa u staklima stara pozadina se vidi, zadnja guma čudno)
06 fast..tuning20 (vidi se da si se trudio, lambo-doors super samo je slika vrata manje kvalitete...zadnja guma mutna...)
05 cico mevle (kvalitetno i prejednostavno,prag druge boje, 2x netcarshow.com:lol:)
04 noke (dobro napravljeno..al pola auta je golf5 pa nema domišljatosti)
03 knoxville (zadnji točak loše..jel nije trebalo 1600x1200 biti...)
02 jeleuskas (nije lose sam da je vise truda ulozeno,zamućene gume, nazubljeni rubovi maske, prednji branik loše..)
01 djama (super svjetla, tj. samo desno...lijevo pobjeglo, prednji branik i felge preveliko, nerealno, jako zamućeno)
 
ev do sada ko je glaso dobili smo poredak prvih pet mislim prvih sest

ubjedljivo troza prvi sa 78 bodova dalje nastavljaju

ryu 59 cico_mevle (dijele mjesto)
remblender 54
knoxville 45
allroad 35


nisam imao vremena sabirat ostale kasnije cu
 
glasanje zaustavljeno sad tu su rezzultati prijavite se na p.s challenge 3 :)

cestitamo trozic osvojili ste prvo mjesto

pobjednik trozic

1:trozic...78 bodova
2:ryu...59 bodova
2:cico_mevle djeli mjesto sa ryu
3:remblender...54 bodova
4:knoxville...45
5:noke...43 boda
6:allroad...35 bodova
7:tinmachine88...33 bodova
8:ja(fast..tuning20...29 bodova
9:jeleuskas:22 bodova
10:djama...6 bodova

kao sto vidite svih 11 takmicara je tu zbog djeljenja mjesta ryu-a i cico_mevle
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top