P: Nosace za bicikla

P: Nosace za bicikla

Član
Prodajem nosace za bicikla za golf mk3 ..orginalni su i ne koristeni...magnetni su i nema nikakvog busenja za postavljanje ...thule marka i postoji kljuc za zakljucavanje ..3 bicikla se mogu postaviti..te mogu se pomjerati za sve velicine bicikla ..nosaci se mogu pripasati i na druga auta... vrlo lako ...cijena je 50km i moze zamjena za razno...



http://img13.imageshack.us/img13/2495/slika141n.jpg

 
Član
ne isplati mi se prodat jedan ..ovo nije ni skupo 50km. ..drugi su preko 100km..ovako jeftin je zato sto mi ne treba..pa bolje dobit ista nego nista...a sirinu ne znam..mogu ti provjerit..uglavnom krov il ti bio siri ili uzi ..mozes naparvit..jer on ima na sebi 3 kao stifta..i to skines..izmjeris dimenzije..i probusis rupu stavis nitnu il saraf i stoji ...ako si zainteresovan..ja dolazim u utorak iduci u sa..pa je dostava rijesena
 
Član
e care sta mislis mogul na megana ? i interesujel te nesto od oni moji karafeka sto prodajem pod razno hahaha :D
 
Član
druze ...ja msm da moze...samo ti izmjeri sirinu krova..a ja cu vidit koliko se mogu prosirit il suzit ovi nosaci..da legnu na njega...a za ostalo cemo se lako dogovorit
 
Član
vidim da su thule,mislim da takvi idu na renola,mislim idel sve tako u kompletu ili samo ti nosaci za bajk ?
i mozel se rastaviti od toga ako je sve u kompletu ?!

i naravno odakle si ? zbog probanja i sl.
 
Član
naravno sve ide u komplet ..onaj haknpuc sto se ljepi za auto magnet...onda one sipke za tockove od bicikla da sve stane 3 komada..i 3 drzaca za biciklo da ga ne hvatas okolo:lol: ..ii kljuc da se zakljuca...ja sam iz bugojna..a u utorak dolazim u sarajevo idem u bolnicu ...
 
Član
hahaha kralj si :) interesujel te sta od ovog mog hakunpuca sto prodajem,da ti dam i doplatim ?
valjda ce moc,ako ne mogu j*em ga ja onda :( a moze se rastavit galerija od nosaca za bajkove jel tako ? da zimi mogu skije cerat :D
 
Član
naravno da moze..nije ni sastavljeno..ti kasnije pricvrscujes nosace za biciklo..tako da ceras sta oces..a sta prodajes..nisam ni uspio pogledat...
 
Član
adsl modem,tomb rider3 oridzidzi,office xp oridzidzi,hdd kuler,sluse za nokia tel i poklanjam 2 ljetne gume 205.55.16 :D

volio bi da mi pasu,mada sumnjam,jer megan thule mislim da imaju neki saraf :S koji se uvrce u krov
 
Top