P: Maglenke Golf III 40KM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P: Maglenke Golf III 40KM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Znaci originalne Hella maglenke sa sijalicama i socivom za golf 3 , kao sa slike

G3%20Fog%20Light%20Complete%20Stock.jpg



CIJENA 50 KM
 
Legend
RE: P: Maglenke Golf III

ovako ti je,a nazad je samo jedna plastikica napuknuta ,nista strasno

hmm da li pase sve u saraf , to ne znam

wvvpfp.jpg
 
RE: P: Maglenke Golf III

kad je ovaj lik montirao nisu bilo došli nosači uz njih pa smo urezali branik i pričvrstili smolom poliesterom dan danas su ok i nisu pustili vodu niti se tope jer su orgigi što je najbitnije al i ako nepaše nosač od mk2 lako je napravit drugi nosač za satak vremena jer ove od mk3 su puno ljepše jer su manje kod mk2 su veće
 
Legend
RE: P: Maglenke Golf III

BUMP!! ajmo zar cijena nije fina ..... za Sarajevo placam prevoz
 
Legend
RE: P: Maglenke Golf III 40KM

Evo ih za 40KM .... ispod ne moze ni marke,samo da mi ne stoje ...
 
Član
Prijatelju moj, daj mi javii koje sijalice idu u njih, zanimaju me sociva, maglegke ne, reko da izvadim sociva, trebaju frendu kontao xenon ubacivat, pa da pokusamo sta iskoristit...
 
Legend
ide E1 , tako na staklu pise .... i nisam 100% siguran ali mislim da je H1 ....E1 isto , uporedicu sutra ako hoces za svaki slucaj
 
Član
enesss je napisao(la):
ide E1 , tako na staklu pise .... i nisam 100% siguran ali mislim da je H1 ....E1 isto , uporedicu sutra ako hoces za svaki slucaj
Hmmm bilo bi super da je H1, ajd izvadi sijalicu pa vidi, kako izgleda, na njoj ti pise koja je, ako vec ne znas kako izgleda H1...
 
Legend
ErRoR je napisao(la):
enesss je napisao(la):
ide E1 , tako na staklu pise .... i nisam 100% siguran ali mislim da je H1 ....E1 isto , uporedicu sutra ako hoces za svaki slucaj
Hmmm bilo bi super da je H1, ajd izvadi sijalicu pa vidi, kako izgleda, na njoj ti pise koja je, ako vec ne znas kako izgleda H1...

ma znam koja je.....imam par rezervnih H1, ali nisam 100% siguran pa cu sutra da provjerim da li je isto H1 i E1 koja je u maglenki ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top