P;M/Wofer-e,pojacalo,skretnice,zvucnike,player

P;M/Wofer-e,pojacalo,skretnice,zvucnike,player

Početnik
Pa da krenemo redom :icon_biggrin:


Wofer pionir 307d2 u odlicnom stanju,rms 400w,max snage 1200w

cijena je 90km Fixno

Aktivni wofer(netreba posebno pojacalo posto ima svoje)
Wofer je izvadjen iz mog bivseg audia,ima na sebi pojacalo,sa pojacalom i woferom dodje originalni dzek sto se steka na pojacalo i ima nekih 30-40cm kablova iz dzeka radi lakseg prikljucivanja.Wofer je kao nov i pojacalo je fabricki pricvrsceno.Wofer se nalazio u karavan modelu iza obloge gepeka.
Cijena 50km

Axton skretnice,ispravne nikad caprkano snjima i sl.Imaju ulaz, i izlaze za sub i visokotonce.
Cijena 20km

2 zvucnika i 2 visokotonca takodje iz mog bivseg audia(original zvucnici audi).Sve je kao novo.
Cijena 50km

Pojacalo JBL gto 4060,4 kanalno,nikad popravljano i sl.
http://img841.imageshack.us/img841/5029/jblpojacalo.th.jpg
http://img42.imageshack.us/img42/2804/jblpojacalo2.th.jpg
http://img402.imageshack.us/img402/8518/jblpojacalo3.th.jpg
GTO4060 specs
Type 4-/3-/2-Channel Amplifier
Power Output 55 Watts RMS x 4 channels at 4 ohms
and ≤1% THD+N

75 watts RMS x 4 channels at 2 ohms and ≤1% THD+N

150 watts RMS x 2 channels at 4 ohms,
14.4V supply and ≤1% THD+N
Signal-to-Noise Ratio 80dBA (reference 1 watt into 4 ohms)
Dynamic Power 100W at 2 ohms
Effective Damping Factor 6.354 at 4 ohms
Frequency Response (-3dB) 10Hz — 100kHz
Maximum input signal 4V
Maximum Sensitivity 100mV
Output Regulation 0.07dB at 4 ohms
Dimensions (H x W x D) 358x294x55mm (14-1/8"x11-9/16"x2-3/16"

GTO2060 specs
Type 2-/1-Channel Amplifier
Power Output 80 Watts RMS x 2 channels at 4 ohms
and ≤1% THD+N

240 Watts RMS bridged at 4 ohms, 14.4V supply and ≤1% THD+N
Signal-to-Noise Ratio 80dBA (reference 1 watt into 4 ohms)
Dynamic Power 170W at 2 ohms
Effective Damping Factor 6.211 at 4 ohms
Frequency Response (-3dB) 10Hz — 50kHz
Maximum input signal 4V
Maximum Sensitivity 100mV
Output Regulation 0.08dB at 4 ohms
Cijena 60km

VW originalni player BETA.Kao novo sa kodom
Cijena 40km

Napomena:SVe su cijene Fixne u prodaji za kes.U slucaju ako dodje do neke zamjene cijene ce ici gore u slucaju da druga strana stavi preveliku cifru za nesto sto nevrijedi tih para.
Slike ce biti u ovo dan dva jer nemam cime uslikati dok nezamolim nekog od poznanika da poslika i da mi posalje.
 
Početnik
Cijene mogu ici nesto dole jer je sad malo hitnije.Wofer otisao,pojacalo na cekanju dok suljagic neskonta nesto oko transporta,ostalo tu i moze ici jeftinije.
 
Član
ja cu doci po to pojacalo za suljagica, ja sam se dogovorio s njim oko toga, samo ja vjerovatno prije slijedece sedmice necu ici za tuzlu
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
ja cu doci po to pojacalo za suljagica, ja sam se dogovorio s njim oko toga, samo ja vjerovatno prije slijedece sedmice necu ici za tuzlu

Ako htjednes dolazit samo se javi 2-3 sata ranije jer cesto nisam kod kuce.
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja cu doci po to pojacalo za suljagica, ja sam se dogovorio s njim oko toga, samo ja vjerovatno prije slijedece sedmice necu ici za tuzlu

Ako htjednes dolazit samo se javi 2-3 sata ranije jer cesto nisam kod kuce.

stavi pojacalo u auto,pa kad budes dolazio u grad povezi
 
Evo sad sam se ja cuo sa arminom ,ili on ili njegov kolega dolaze sutra navecer(ili prekosutra ujutru) u tz ,poslat cu ti pare po njima da se nebrines...Moze
Nema veze za sliku,nije izgrebanio li popravljano??
 
Početnik
nermin suljagic je napisao(la):
Evo sad sam se ja cuo sa arminom ,ili on ili njegov kolega dolaze sutra navecer(ili prekosutra ujutru) u tz ,poslat cu ti pare po njima da se nebrines...Moze
Nema veze za sliku,nije izgrebanio li popravljano??

Nije popravljano 100%,mozda pokoja parnica ali nista narocito,pojacalo fino izgleda.Bolje je da dodju prekosutra posto sutra rani odo i skoro citav dan cu biti van grada radi posla ;)
 
Sarajlic je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Evo sad sam se ja cuo sa arminom ,ili on ili njegov kolega dolaze sutra navecer(ili prekosutra ujutru) u tz ,poslat cu ti pare po njima da se nebrines...Moze
Nema veze za sliku,nije izgrebanio li popravljano??

Nije popravljano 100%,mozda pokoja parnica ali nista narocito,pojacalo fino izgleda.Bolje je da dodju prekosutra posto sutra rani odo i skoro citav dan cu biti van grada radi posla ;)

Ajd vidjet cu ja s njima,mozes ostaviti kome kod kuce da oni samo pokupe,mama ili ko??
 
Top